GÜRLESİN, DENİZLİ BASINI İLE BULUŞTU

DGC Başkanı Osman Nuri Boyacı, “Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin’e basının yanında yer aldığı için teşekkür ediyor, tüm gazeteci arkadaşlarımın gününü kutluyorum.
2018-01-22 14:12:59

GÜRLESİN, DENİZLİ BASINI İLE BULUŞTU

 

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin’in kendileri için organize ettiği buluşma için teşekkür eden DGC Başkanı Osman Nuri Boyacı, “Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin’e basının yanında yer aldığı için teşekkür ediyor, tüm gazeteci arkadaşlarımın gününü kutluyorum. Burada şunu da belirtmek isterim ki, habercilik 24 saat, zaman, mekan gözetilmeden çok önemli sorumluluk gerektiren bir meslek. Bizlerin yaptığı haberlerin ve görüntülerin bir sonucu olarak toplumda belli bir şey harekete geçirebiliyor, insanlar üzerinde olumlu-olumsuz etki yapabiliyor. Bu nedenle dikkat etmemiz gereken noktalardan bir tanesi de, toplumu tahrik edici dilden uzak olmamız gerektiğidir” dedi. Boyacı, konuşmasının devamında, Belediye Başkanı Gürlesin’in İl Genel Meclisi Başkanlığı döneminde Pamukkale için verdiği emeği hatırlatarak, belediye başkanlığı görevinin başından beri Pamukkale için verdiği mücadelenin sonucunda Kocaçukur’un işletmesini almasını takdirle karşıladıklarını belirtti. “Temennimiz, bir daha ki 10 Ocak’lar da, 24 Temmuz’lar da bir araya geldiğimizde başkanımızın Pamukkale Örenyeri’nin işletmesini aldığına dair müjdeyi bizlerle paylaşmasıdır” diye konuştu.

 

GÜRLESİN’DEN MÜJDE VAR

 

Pamukkale Belediye Başkanı Hüseyin Gürlesin, gazetecilerle buluşmasında, “Ankara’dan dolu dolu geldik” diyerek yakın zamanda “Denizli’nin Pamukkale’yle buluşturulması için, en az Kocaçukur kadar önemli bir müjdemiz var” dedi. Gazetecilerin ısrarlı sorularına rağmen, hem Denizli’nin hem de ilçenin turizmine katkı yapacak proje konusunda açıklama yapmayan Başkan Gürlesin, “Müjdemiz var. En geç 1 ay içinde protokol imzalayıp açılım yapacağız. İpucu vermeyeyim. Turizmle ilgili olan bir konu. Hem ilimizi hem ilçemizi ilgilendiren, Denizli’nin günübirlik turizmden kurtarılmasına yönelik önemli bir konu. Ankara’daki görüşmelerimiz sonrasında yüzde yüzlük anlaşmaya varıldı. Denizli’nin Pamukkale’yle buluşturulması içinde, Kocaçukur kadar önemli bir adım olacak” diye konuştu. Konuşmasının sonunda gazetecilere önümüzdeki haftalarda Pamukkale’yi gökyüzünden izlemek için balon uçuşuna davet eden Başkan Gürlesin, “Biliyorsunuz, Pamukkale’de balon uçuşları Kapadokya’da ki gibi sadece sabah saatlerinde olmuyor. Günün her saatinde uçulabiliyor. Sizlerle birlikte, Pamukkale’mizi semalardan izleyelim” dedi. Yemek sonunda, Başkan Gürlesin, gazetecilere günün anısına hediyeler takdim ederek, hatıra fotoğrafı çektirdi.

ETİKETLER :
Diğer PAMUKKALE haberleri
SON HABERLER
E-Mail Bülten Kaydı
HABER ARŞİVİ
- -

Denizlininsesi.CoM
DENİZLİ GÜNDEM
Gündem
Asayiş
Son Dakika
Spor
EKONOMİ
DTO
DENİB
DESİAD
BASİAD
SİYASET
Ak PARTİ
CHP
MHP
Sivil Toplum Kuruluşları
EĞİTİM
PAÜ
Eğitim Haberleri
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
YAŞAM
Kültür - Sanat
Kitap
Sinemalar
Magazin
© 2020 DenizlininSesi.CoM
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Erten Medya Haber Yazılımı