MHP İDDİALI.... SANDIKLARI PATLATACAĞIZ

Erken genel seçim üzerine değerlendirmelerde bulunan MHP Denizli İl Başkanı Cafer Birtürk, “Genel Başkanımız erken genel seçimin gerekliliğini dile getirdi
2018-04-19 19:51:12

MHP GÜNDEMİ DEĞERLENDİRDİ

 

MHP Denizli İl Başkanı Cafer Birtürk, parti binasında düzenlenen basın toplantısında konuştu.

Erken genel seçim üzerine değerlendirmelerde bulunan MHP Denizli İl Başkanı Cafer Birtürk, “Genel Başkanımız erken genel seçimin gerekliliğini dile getirdi. 2-3 aydır kamuoyunda erken genel seçim beklentisi var idi. Yerel seçimlerden önce olması elzemdi. Bu günümüze geldiğimizde piyasaların durumu ve güneyimizdeki gelişmeler ortada. Yukarıda işler kilitlendi. İktidar Partisi erken seçim teklifini kabul etti. 24 Haziran’da seçim için karar alındı.

“SANDIKLARI PATLATACAĞIZ”

Genel Başkanımız 2 gün önce erken genel seçim yapalım diye teklif sundu. Türkiye şoka girdi. Neticesinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Genel Başkanımız ile görüştü. Seçim tarihinde mutabık kaldılar. MHP önce ülkem düşüncesi ile Türkiye’nin önünü açan bir konumdadır. 49 yıllık MHP tarihinde böyle olmuştur. 2002’den sonraki süreçte PKK ve çözüm süreci ve Türkiye’nin başına bela olan Fetö konusunda uyarıcı oldu. 15 Temmuz sonrasında , 11 Ekim günü yine Türkiye’nin önün açarak halk oyu ile seçilen Cumhurbaşkanın yetkilerini kanunlaştıralım diye hükümeti masaya davet etti ve Cumhurbaşkanlığı Sistemi üzerinde anlaşıldı. Kabul edildi. 2018 Ocak ayında Cumhur ittifakında birleşildi ve iktidarın önünü açıldı. 24 Haziran’da kamuyu yoklamalarında yüzde 55-60 oy diliminden bahsediliyor. MHP olarak bu rakamı yakalarız. MHP seçime hazırdır. 19 ilçe ve 20 belediye Başkanı adayı belirlendi ve genel merkeze teslim edildi. 2 MYK ile ödüllendirilen bir iliz. Sandıkları patlatarak bunun karşılığını vereceğiz” dedi.

“HEPSİ BİZİM EVLATLARIMIZ”

 

MHP Merkezefendi İlçe Başkanı Yurdahan Özhan, “22 Nisan’da düzenlenecek olan asker adaylarının hepsi bizim evladımız. Bizleri ve ülkemizi savunmaya vatan borcunu ödemeye gidiyorlar. Hepsi var olsunlar bizlerde MHP Merkezefendi İlçe teşkilatı olarak bu kardeşlerimize moral amaçlı Albayrak’taki Geleneksel Spor Kompleksi’nde etkinliği düzenlemeye karar verdik. Pilav hayrımız ile başlayacak olan etkinliğimiz saat 17:00’de Mehteran gösterisi ile devam edecek. Ali Kınık ve Serdar Can gibi iki yiğit sesli sanatçımız vereceği konserlerle hem asker adaylarımızı hem de vatandaşlarımızı eğlendirecek. Etkinlikte yöremizin oyunları, efe gösterileri kına yakma töreni ve asker yürüyüşü de yapılacak. Askerlerimize moral amaçlı yaptığımız bu etkinliğimize tüm halkımızı davet ediyoruz” şeklinde konuştu.

“EN BÜYÜK TEVECCÜH MHP’YE OLACAKTIR”

MHP Pamukkale İlçe Başkanı İsmail Cirit, “Pamukkale teşkilatı olarak her türlü çalışma başlattık. Sandık görevlilerimiz ve müşahitlerimiz tamamdır. En büyük teveccüh MHP’ye olacaktır” dedi.

ETİKETLER :
Diğer SİYASET haberleri
SON HABERLER
E-Mail Bülten Kaydı
HABER ARŞİVİ
- -

DenizlininSesi.CoM
DENİZLİ GÜNDEM
Gündem
Asayiş
Son Dakika
Spor
EKONOMİ
DTO
DENİB
DESİAD
BASİAD
SİYASET
Ak PARTİ
CHP
MHP
Sivil Toplum Kuruluşları
EĞİTİM
PAÜ
Eğitim Haberleri
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
YAŞAM
Kültür - Sanat
Kitap
Sinemalar
Magazin
© 2020 DenizlininSesi.CoM
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Erten Medya Haber Yazılımı