İBRAHİM TAN, HASTANEYE 200 BİN TL'LİK CİHAZ BAĞIŞI

Denizli Servergazi Devlet Hastanesi’ne Tan Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Tan tarafından 200 bin TL değerinde olan ve özellikle yoğun bakım ünitelerinde hastaların solunum desteğinde kullanılan 4 adet ventilatör cihazı bağışı yapıldı.
2018-05-24 13:42:22

Denizli Servergazi Devlet Hastanesi’ne Tan Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Tan tarafından 200 bin TL değerinde olan ve özellikle yoğun bakım ünitelerinde hastaların solunum desteğinde kullanılan 4 adet ventilatör cihazı bağışı yapıldı.

 

Servergazi Devlet Hastanesi’nde düzenlenen cihaz bağış törenine Denizli İl Sağlık Müdürü Uz .Dr. Berna Öztürk, Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Op. Dr. İbrahim Emreoğlu, Servergazi Devlet Hastanesi Yönetimi ile Tan Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Tan katıldı.

 

Tan Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Tan’a hastaneye yapmış olduğu bağıştan dolayı plaket veren Sağlık Müdürü Uz. Dr. Berna Öztürk; “ Tan Tekstil geçtiğimiz yıllarda Denizli Devlet Hastanesi’ne 10 adet kuvöz bağışı yapmıştı. Yine tam donanımlı ambulans alarak İl Sağlık Müdürlüğü’ne bağışta bulunmuştu. Şimdi de Servergazi Devlet Hastanesi’ne 4 adet ventilatör bağışında bulunarak sağlığa olan katkılarını sürdürdü. Tabi sağlığa yapılan bağışlar bazen hiç ummadığımız bir yerde önemli bir şeye vesile olup, hayat kurtarabiliyor. Tan ailesinin de yaptığı bu bağışlarla çok hayat kurtaracağına inanıyorum. Kendilerine sağlık hizmetlerine verdikleri destekleri için teşekkürlerimizi sunuyorum Bağışlarını Allah kabul etsin” dedi.

 

Tan Tekstil Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Tan sağlığa yapılacak her türlü yardıma her zaman hazır olduklarını belirtirken" Sağlık hizmetlerinin önemi ve gerekliliği tartışılamaz bir durum, her an bizler de bu yataklarda olabilir, bu cihazlara ihtiyaç duyabiliriz. Ben bugün ailem ve şirketimiz adına buradayım, sağlığa yapılacak katkılar her zaman bizim önceliklerimizin arasında olmuştur. Bu tarz ihtiyaçları karşılamaya elimizden geldiğince hazırız." dedi.

 

 

UZ. DR. BERNA ÖZTÜRK

İL SAĞLIK MÜDÜRÜ

ETİKETLER :
Diğer MAGAZİN haberleri
SON HABERLER
E-Mail Bülten Kaydı
HABER ARŞİVİ
- -

DenizlininSesi.CoM
DENİZLİ GÜNDEM
Gündem
Asayiş
Son Dakika
Spor
EKONOMİ
DTO
DENİB
DESİAD
BASİAD
SİYASET
Ak PARTİ
CHP
MHP
Sivil Toplum Kuruluşları
EĞİTİM
PAÜ
Eğitim Haberleri
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
YAŞAM
Kültür - Sanat
Kitap
Sinemalar
Magazin
© 2019 DenizlininSesi.CoM
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Erten Medya Haber Yazılımı