1200 EVLER'DE AYBÜKE YALÇIN YÜRÜYÜŞ YOLU AÇILIYOR

Merkezefendi Belediyesi’nce Batman’ da hainlerin düzenlediği terör saldırısında şehit olan Müzik Öğretmeni Şenay Aybüke Yalçın’ın isminin verildiği yürüyüş ve bisiklet yolunun açılışı, Salı Günü saat 19.30’ da gerçekleştirilecek..
2018-06-11 19:23:54

 

AYBÜKE YALÇIN YÜRÜYÜŞ YOLU AÇILIYOR

Merkezefendi Belediyesi’nce 1200 Evler Mahallesi’ne kazandırılan ve Batman’ da hainlerin düzenlediği terör saldırısında şehit olan Müzik Öğretmeni Şenay Aybüke Yalçın’ın isminin verildiği yürüyüş ve bisiklet yolunun açılışı, Salı Günü saat 19.30’ da gerçekleştirilecek. Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Merkezefendilileri açılışa davet etti.

Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu’nun 2018 yılına girerken söylediği ‘2018 Yılı vizyon projelerin açılış yılı olacak’ sözündeki bir vizyon projenin daha açılış vakti geldi. Bu çerçevede Merkezefendi Belediyesi tarafından 1200 Evler Mahallesi’ne 1 Milyon TL’lik bir yatırımla kazandırılan ve içerisinde 620 metre uzunluğundaki yürüyüş yolu, oyun parkı, spor aletleri ve bisiklet yolunun bulunduğu Şehit Öğretmen Şenay Aybüke Yalçın Yürüyüş Yolu’nun açılışı, 12 Haziran 2018 Salı günü saat 19.30’da gerçekleştiriliyor.

Bir iftar programıyla açılışı yapılacak olan Şehit Öğretmen Şenay Aybüke Yalçın Yürüyüş Yolu’nun özel misafirleri de olacak. Şehit Öğretmen Şenay Aybüke Yalçın’ın babası Sadık Yalçın ile öğretmen arkadaşları da, düzenlenecek olan açılış programına ve iftar yemeğine katılacak. Merkezefendi Belediye Başkanı Muhammet Subaşıoğlu, Merkezefendilileri açılışa davet etti.

Başkan Subaşıoğlu, “Merkezefendi Belediyesi olarak 2018 yılını vizyon projelerin açılış yılı olarak ilan etmiştik. Şimdi bir projemizin daha açılışını gerçekleştiriyoruz. 1200 Evler Mahallemize 1 Milyon TL’lik bir yatırımla yürüyüş yolu ve bisiklet yolu kazandırdık. Bu projemiz bizim için çok önemli ve ayrı bir önem taşıyor. Batman’da hainler tarafından düzenlenen saldırıda şehit olan Müzik Öğretmenimiz Şenay Aybüke Yalçın’ın ismini bu projemize verdik. Artık Aybüke öğretmenimizin ismi ve hatırası Merkezefendi’de yaşayacak. Tüm hemşerilerimizi açılışımıza bekliyoruz” dedi.

 

Merkezefendi Belediye Meclisi, yürüyüş ve bisiklet yoluna, Batman Kozluk'ta PKK'lı hainlerin düzenlediği terör saldırısında şehit olan Öğretmen Şenay Aybüke Yalçın adının verilmesi kararını almıştı.

ETİKETLER :
Diğer MAGAZİN haberleri
SON HABERLER
E-Mail Bülten Kaydı
HABER ARŞİVİ
- -

DenizlininSesi.CoM
DENİZLİ GÜNDEM
Gündem
Asayiş
Son Dakika
Spor
EKONOMİ
DTO
DENİB
DESİAD
BASİAD
SİYASET
Ak PARTİ
CHP
MHP
Sivil Toplum Kuruluşları
EĞİTİM
PAÜ
Eğitim Haberleri
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
YAŞAM
Kültür - Sanat
Kitap
Sinemalar
Magazin
© 2019 DenizlininSesi.CoM
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Erten Medya Haber Yazılımı