BÜYÜKŞEHİR'DE Birlik ve beraberliğin adresi yine değişmedi

Denizlililer, her bayram olduğu gibi gelenekselleşen bayramlaşma programında yine 15 Temmuz Delikliçınar Şehitler Meydanı’nda buluştu.
2018-06-18 11:44:31

Birlik ve beraberliğin adresi yine değişmedi

 

Denizlililer, her bayram olduğu gibi gelenekselleşen bayramlaşma programında yine 15 Temmuz Delikliçınar Şehitler Meydanı’nda buluştu.

 

Denizlililer her bayram olduğu gibi birlik ve beraberliğin adresi 15 Temmuz Delikliçınar Şehitler Meydanı'nda geleneksel bayramlaşma programında bir araya geldi. Denizli Büyükşehir Belediyesinin ev sahipliğinde düzenlenen programa, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekci, Denizli Valisi Hasan Karahan, Denizli Milletvekilleri Şahin Tin, Cahit Özkan, Emin Haluk Ayhan, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, ilçe belediye başkanları, oda başkanları, siyasi parti temsilcileri, AK Parti Milletvekili adayları Ahmet Yıldız, Nilgün Ök, Hasan Oymak, Mustafa Semerci, Dilek Çevik, Adem Kayar ve çok sayıda davetli ile vatandaş katıldı. Denizlili vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği bayramlaşma programında Ekonomi Bakanı Zeybekci ve Başkan Zolan ile beraberindekiler vatandaşlarla hatıra fotoğrafı çektirerek bayramlarını kutladı.

 

Çocuklar unutulmadı

 

15 Temmuz Delikliçınar Şehitler Meydanı'nda bir araya gelen Denizli protokolü ve vatandaşların bayramlaşmasında çocuklar da unutulmayarak bayram harçlığı ile sevindirildi. Her bayramda olduğu gibi programa katılan tüm misafirlere Denizli Büyükşehir Belediyesi tarafından çeşitli ikramlarda bulunuldu.

ETİKETLER :
Diğer BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE haberleri
SON HABERLER
E-Mail Bülten Kaydı
HABER ARŞİVİ
- -

DenizlininSesi.CoM
DENİZLİ GÜNDEM
Gündem
Asayiş
Son Dakika
Spor
EKONOMİ
DTO
DENİB
DESİAD
BASİAD
SİYASET
Ak PARTİ
CHP
MHP
Sivil Toplum Kuruluşları
EĞİTİM
PAÜ
Eğitim Haberleri
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
YAŞAM
Kültür - Sanat
Kitap
Sinemalar
Magazin
© 2019 DenizlininSesi.CoM
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Erten Medya Haber Yazılımı