Döviz bozdurana minibüs ücretsiz

DENİZLİ'nin Merkezefendi ilçesinde, minibüsüyle şehir içi yolcu taşımacılığı yapan Eşref Baştürk, döviz bozdurup, makbuzuyla gelen yolculara ücretsiz biniş hakkı tanıyor.
2018-08-15 19:04:17

Döviz bozdurana minibüs ücretsiz

 

 

 

Ramazan ÇETİN/DENİZLİ, (DHA) - DENİZLİ'nin Merkezefendi ilçesinde, minibüsüyle şehir içi yolcu taşımacılığı yapan Eşref Baştürk, döviz bozdurup, makbuzuyla gelen yolculara ücretsiz biniş hakkı tanıyor.

Bakırlı- Gümüşler hattında çalışan minibüs işletmecisi Eşref Baştürk, dolar ve euronun yükselmesi üzerine kampanya başlattı. Dolar bozdurulması yönündeki çağrılara kayıtsız kalmayan minibüs sahibi Baştürk, Türk parasının değerlenmesi için dolar ve euro bozdurup, fişini getirenleri, dolmuşa ücretsiz bindiriyor.

Kampanyasını sosyal medya hesabından duyuran Eşref Baştürk, 'Vatansa vatan, milletse millet, kısasa kısas. Dövizini bozdurup, makbuzunuzu yanınızda taşıyın; makbuz gösterenlere, bakırlı gümüşler durağında 20 M 0322 plakalı arabam ücretsizdir. Vatan, millet için ekonomik savaş için cansa can, kansa kan. Ben vatan için her daim hazırım. Bu da böyle biline' diye yazdı.

ETİKETLER : Denizli haberleri Denizliden haberler Son dakika Denizlispor pamukkale merkezefendi denizlispor son nokta Sonnokta Fetö Türkiye Denizli
Diğer GÜNDEM haberleri
SON HABERLER
E-Mail Bülten Kaydı
HABER ARŞİVİ
- -

DenizlininSesi.CoM
DENİZLİ GÜNDEM
Gündem
Asayiş
Son Dakika
Spor
EKONOMİ
DTO
DENİB
DESİAD
BASİAD
SİYASET
Ak PARTİ
CHP
MHP
Sivil Toplum Kuruluşları
EĞİTİM
PAÜ
Eğitim Haberleri
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
YAŞAM
Kültür - Sanat
Kitap
Sinemalar
Magazin
© 2020 DenizlininSesi.CoM
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Erten Medya Haber Yazılımı