İLKÖĞRETİM HAFTASI ÇAMELİ'DE COŞKUYLA BAŞLADI

Çameli'de eğitim sezonu Cumhuriyet Meydanında Atatürk Anıtına Milli Eğitim Müdürlüğü çelenginin sunulmasının ardından istiklal marşı ve saygı duruşu ile başladı
2018-09-18 09:22:20

İlköğretim Haftası kutlaması Çameli Cumhuriyet Meydanı Atatürk Büstü önünde ve Atatürk İlk - Orta Okulu bahçesinde gerçekleşti. Cumhuriyet Meydanında Atatürk Anıtına Milli Eğitim Müdürlüğü çelenginin sunulmasının ardından istiklal marşı ve saygı duruşu gerçekleşti.

Kutlama törenine Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan Garnizon Komutanı Hamza ÇİL, Çameli İlçe Emniyet Amiri Blal Cingör , İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat UZUN, Çameli Ak Parti İlçe Başkanı Tanju Gököz Merkez Okul ve Kurum Müdürleri, Daire Amirleri ile Kamu Çalışanları ve vatandaşlar katıldı.

Kutlama Programı daha sonra Atatürk Ortaokulu Bahçesinde Saygı duruşu ve İstiklal Marşı´nın okunması ardından, Öğrenci konuşması ardından Çameli İlçe Milli Eğitim Müdürü Murat Uzun günün anlam ve önemini belirten konuşma yaptı. 1.sınıflara ve 5.sınıflara hoşgeldiniz çiçeği verilmesi program sona erdi.

ETİKETLER :
Diğer ÇAMELİ haberleri
SON HABERLER
E-Mail Bülten Kaydı
HABER ARŞİVİ
- -

DenizlininSesi.CoM
DENİZLİ GÜNDEM
Gündem
Asayiş
Son Dakika
Spor
EKONOMİ
DTO
DENİB
DESİAD
BASİAD
SİYASET
Ak PARTİ
CHP
MHP
Sivil Toplum Kuruluşları
EĞİTİM
PAÜ
Eğitim Haberleri
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
YAŞAM
Kültür - Sanat
Kitap
Sinemalar
Magazin
© 2019 DenizlininSesi.CoM
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Erten Medya Haber Yazılımı