Festival heyecanı Çardak’ta başladı

Denizli'nin Çardak ilçesinde Çardak Belediyesi tarafından bu yıl düzenlenecek olan ‘‘Çardak Hambat Türkmen-Yörük-Kafkas Kültürleri Festivali ’’ 28-29-30 Eylül tarihleri arasında yapılacaktır.
2018-09-24 23:27:03

Çardak’ta festival heyecanı başladı

Denizli'nin Çardak ilçesinde Çardak Belediyesi tarafından bu yıl düzenlenecek olan ‘‘Çardak Hambat Türkmen-Yörük-Kafkas Kültürleri Festivali ’’ 28-29-30 Eylül tarihleri arasında yapılacaktır. Çardak Belediye Başkanı Mahmut Öztürk tüm yöre halkını festivalde buluşmaya davet etti. Başkan Öztürk yaptığı açıklamada " Çardak Hambat Türkmen-Yörük-Kafkas festivalimize gerek bölgemizdeki, gerekse gurbette yaşayan bütün vatandaşlarımızı davet ediyorum. Son üç yıldır ülkemizde yaşanan olumsuzluklar sebebiyle gerçekleştiremediğimiz festivalimizde, geçen yıllarda olduğu gibi bu yılda çeşitli etkinlikler olacak.’’şeklinde konuştu.

Festival 28 Eylül Cuma günü saat 20:00’de Doğukan Alsoy’un sunuculuğunda başlayıp saat 21:00’de Aydanur Demir , saat 22:00 ‘de Hakan Eyiden’in halk konserleriyle devam edecektir. 2. günü 29 Eylül Cumartesi saat 20:00 Doğukan Alsoy Özel Show , Saat 21:00 ‘de Kafkas Gösterleri , Saat 22:00 ‘de Belgin Gölcük sahne alacaktır.30 Eylül Pazar günü 21:00 Sahra, 22:00’de Hüseyin Kağıt halk konseri verecektir.

İlçemizde yapılacak olan festivalimize çevre il ve ilçelerde, Denizli merkezde oturan tüm hemşehrilerimiz ve vatandaşlarımızı bekliyoruz.

ETİKETLER :
Diğer ÇARDAK haberleri
SON HABERLER
E-Mail Bülten Kaydı
HABER ARŞİVİ
- -

DenizlininSesi.CoM
DENİZLİ GÜNDEM
Gündem
Asayiş
Son Dakika
Spor
EKONOMİ
DTO
DENİB
DESİAD
BASİAD
SİYASET
Ak PARTİ
CHP
MHP
Sivil Toplum Kuruluşları
EĞİTİM
PAÜ
Eğitim Haberleri
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
YAŞAM
Kültür - Sanat
Kitap
Sinemalar
Magazin
© 2020 DenizlininSesi.CoM
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Erten Medya Haber Yazılımı