Başer, Hizmetlerden bihaberler dedi, böyle eleştirdi.

Ak Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer, “Merkezefendi’de kalkmış bir aday ilçeye kazandırılan hizmetlerden bihabermiş gibi bizim yaptıklarımızı, zaten var olan hizmetleri seçim vaadinde yer veriyor” dedi ve devam eti
2019-03-13 11:02:49

Başer, “Hizmetlerden bihaberler” dedi, böyle eleştirdi...

 

 

Ak Parti Merkezefendi İlçe Başkanı Ekrem Başer, “Merkezefendi’de kalkmış bir aday ilçeye kazandırılan hizmetlerden bihabermiş gibi bizim yaptıklarımızı, zaten var olan hizmetleri seçim vaadinde yer veriyor”.

 

Merkezefendi’lilerle yaptığı buluşmada muhalefetin açıkladığı projelere yönelik eleştirilerini sıralayan Başer’e hemşehrileri alkışlarla destek verdi.

 

Başer açıklamalarında,  Merkezefendi’de kalkmış bir aday ilçeye neler yapıldığını bilmiyormuş gibi milletimizin karşısına çıkıp bizim yaptığımız ve milletin gönlünü aldığımız projeleri yeni bir şeymiş gibi vatandaşımızın önüne koyuyor. Herhalde hizmetlerden bihaber. Milletimiz 5 yıldır Merkezefendimizde neler yapıldığını görüyor. Hayata geçen projeleri “biz yapacağız” demek hangi akla hizmettir.

 

Eleştirilerini sürdüren Başer, “Yaşlılara evde bakım hizmeti sözü veriyor. Bunu zaten Büyükşehir Belediyemiz Osman Başkanımız senelerdir yapıyor. Bu hizmet zaten var. Merkezefendi dahil 19 ilçemizde binlerce vatandaşımız bu hizmetten yararlanıyor. Mahallelere kapalı pazaryeri yapacağım diyor. Muhammet Subaşıoğlu başkanımız zaten ilçemize 24 kapalı pazaryeri kazandırdı ve yapmaya devam ediyor. Taziye evi yapılacak diyor. O da bu dönem yapılan ve hizmet veren projelerden bir tanesidir. Bu hizmet zaten var. Dahası yıllardır belediyelerimiz vatandaşlarımızın acı gününde yanlarında olmuş, taziye çadırlarını, ikramları ayaklarına taşımıştır. Bundan sonra da yapılmaya devam edilecektir.  Yeni dönemde de inşallah milletimizin desteğiyle, duasıyla nice hizmetleri yapacak olan milletin hizmetkarları Cumhur ittifakı adaylarımız, Büyükşehirde Osman Zolan ve Merkezefendi’de Muhammet Subaşıoğlu başkanlarımızdır” dedi.

ETİKETLER :
Diğer SİYASET haberleri
SON HABERLER
E-Mail Bülten Kaydı
HABER ARŞİVİ
- -

DenizlininSesi.CoM
DENİZLİ GÜNDEM
Gündem
Asayiş
Son Dakika
Spor
EKONOMİ
DTO
DENİB
DESİAD
BASİAD
SİYASET
Ak PARTİ
CHP
MHP
Sivil Toplum Kuruluşları
EĞİTİM
PAÜ
Eğitim Haberleri
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
YAŞAM
Kültür - Sanat
Kitap
Sinemalar
Magazin
© 2019 DenizlininSesi.CoM
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Erten Medya Haber Yazılımı