Başkan ile göz göze gelen iki çocuk annesi ...

DENİZLİ’nin Çal ilçesinin Bahadınlar Mahallesi’nde oturan iki çocuk annesi 47 yaşındaki bir kadın, hayatında ilk kez bir belediye başkanını çıplak gözle gördüğünü ve ilk kez konuştuğunu söyleyerek, ...
2019-03-13 12:32:12

Başkan ile göz göze gelen iki çocuk annesi kadın böyle konuştu;

 

“MEĞER BAŞKAN DA BİZİM GİBİ KÖYLÜ”

 

DENİZLİ’nin Çal ilçesinin Bahadınlar Mahallesi’nde oturan iki çocuk annesi 47 yaşındaki bir kadın, hayatında ilk kez bir belediye başkanını çıplak gözle gördüğünü ve ilk kez konuştuğunu söyleyerek, “Meğerse başkan da bizim gibi köylüymüş. Görünce heyecanlandım ama konuşunca bizim gibi olduğunu fark ettim” dedi. Başkan Fethi Akcan ise, 5 yıldır her vatandaşın kendisine çok kolay ulaştığını, telefonunun da 24 saat açık olduğunu söyledi.

Seçim çalışmaları için Çal ilçe merkezine 22 kilometre uzaklıkta bulunan Bahadınlar Mahallesi’ne giden Çal Belediye Başkanı ve MHP Başkan adayı Fethi Akcan, kahvehanede vatandaşlarla bir araya geldi. Başkanın konuşmasını yaptığı masaya yakın mesafede oturan iki çocuk annesi Fatma Tuncer, önce Akcan ile göz göze geldi ve kısa süreli sohbet etti. Fatma Tuncer, ardından Başkan Akcan’a, “Başkanım hayatımda ilk kez bir belediye başkanını çıplak gözle gördüm. İlk kez bir belediye başkanı ile konuşuyorum. Meğerse başkan ile konuşmak çok kolaymış. Başkan da bizim gibi mütevazi, bizim gibi köylüymüş” dedi.

Başkan Akcan ise, “6 yaşında rahmetli babamı kaybettim. 7 yaşında dağlarda keçi otlatmaya başladım. Tütün tarlalarında yıllarca tütün topladım. Çay ocaklarında garsonluk yaptım. Hayatın her aşamasında her zorluğu gördüm. Bana ulaşamayan Çallı yoktur. Kapım her zaman herkese açık olup, telefonum da 24 saat açıktır. Fatma Tuncer kardeşimizi ailesiyle birlikte belediyede de ağırlamak istiyorum. İlgilerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyorum” diye konuştu.

468 nüfuslu Bahadınlar Mahallesi’nde vatandaşların tamamına yakını Akcan’ı dinledi, seçimlerle ilgili başarı dilediler.

ETİKETLER :
Diğer SİYASET haberleri
SON HABERLER
E-Mail Bülten Kaydı
HABER ARŞİVİ
- -

DenizlininSesi.CoM
DENİZLİ GÜNDEM
Gündem
Asayiş
Son Dakika
Spor
EKONOMİ
DTO
DENİB
DESİAD
BASİAD
SİYASET
Ak PARTİ
CHP
MHP
Sivil Toplum Kuruluşları
EĞİTİM
PAÜ
Eğitim Haberleri
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
YAŞAM
Kültür - Sanat
Kitap
Sinemalar
Magazin
© 2019 DenizlininSesi.CoM
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Erten Medya Haber Yazılımı