ANTRENÖRLER TOPLANTIDA BULUŞTU

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı antrenörler yoğun bir gündemle toplandı. Antrenörün, sporcusu için rol model olduğunu söyleyen İl Müdürü Ahmet İbanoğlu, var olan spor kültürünü ..
2019-04-02 11:13:20

ANTRENÖRLER TOPLANTIDA BULUŞTU

 

Gençlik ve Spor İl Müdürlüğüne bağlı antrenörler yoğun bir gündemle toplandı. Antrenörün, sporcusu için rol model olduğunu söyleyen İl Müdürü Ahmet İbanoğlu, var olan spor kültürünü daha ileriye taşımaları için, antrenörlerden her bir bireye dokunmalarını istedi.

 

Gençlik Spor İl Müdürlüğü yemekhanesinde gerçekleşen değerlendirme toplantısına, faaliyet gösterilen tüm branşların antrenörleri katıldı. Yeni atanan spor uzmanları ve antrenörlerin tanıtılmasıyla başlanan toplantıda önemli gündem maddeleri yer aldı.

 

ANTRENÖRLERE DURMAK YOK

Antrenman ve maçlardan kalan zamanlarında Yetenek Taraması, Koşabiliyorken Koş, Engelli bireylere yönelik Mutlu Çarşamba ve Analig gibi projelerde görev alan Gençlik Spora bağlı antrenörler, bahar aylarıyla birlikte daha çok sahada olacak.

 

19 MAYIS’IN 100. YILDÖNÜMÜ HAZIRLIKLARI SÜRÜYOR

Her yıl Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün koordinesinde gerçekleşen 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı kutlamalarında bu sene 100. yıldönümü heyecanı yaşanacak. Denizli Valiliği öncülüğünde paydaş kurumlarla yürütülen çalışmaların devam ettiği kaydedildi.

 

İBANOĞLU “ANTRENÖR, SPORCUSU İÇİN ROL MODELDİR”

Antrenörlere yaptıkları işin önemini hatırlatan Gençlik ve Spor İl Müdürü Ahmet İbanoğlu, her sporcunun önce antrenörünü örnek aldığını belirterek antrenörlerden rol model olmalarını söyledi. Denizli’de var olan spor kültürünü daha ileriye taşımaları için hedefler doğrultusunda her bir bireye dokunmalarını gerektiğinin altını çizen İbanoğlu, antrenörlerden bu konuda üzerlerine düşen sorumlulukları yerine getirmelerini istedi. Gençlik ve Spor Bayramı içinde bir parantez açan İbanoğlu, 19 Mayıs’ın il merkezi ve ilçelerde 100. yıldönümüne yakışır coşkuda kutlanması için önümüzdeki günlerde çalışmalara hız vereceklerini kaydetti.

ETİKETLER :
Diğer SPOR haberleri
SON HABERLER
E-Mail Bülten Kaydı
HABER ARŞİVİ
- -

DenizlininSesi.CoM
DENİZLİ GÜNDEM
Gündem
Asayiş
Son Dakika
Spor
EKONOMİ
DTO
DENİB
DESİAD
BASİAD
SİYASET
Ak PARTİ
CHP
MHP
Sivil Toplum Kuruluşları
EĞİTİM
PAÜ
Eğitim Haberleri
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
YAŞAM
Kültür - Sanat
Kitap
Sinemalar
Magazin
© 2019 DenizlininSesi.CoM
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Erten Medya Haber Yazılımı