BAŞKAN ZOLAN'DAN HOROZA MORAL YEMEĞİ

Abalı Denizlispor Yönetim kurulu tarafından düzenlenen yemeğe Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, teknik heyet, futbolcular ve personeller katıldı.
2019-04-05 17:44:13

Abalı Denizlispor Yönetim kurulu tarafından düzenlenen yemeğe Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, teknik heyet, futbolcular ve personeller katıldı.


Yemekte konuşma yapan Abalı Denizlispor Kulüp Başkanı Ali Çetin, “Final niteliğinde 7 maç var. Sizler isterseniz yenemeyeceğimiz takım yok. Artık kafamızda hiçbir soru işareti olmamalı ve sahaya çıkıp terimizin sonuna kadar savaşmalıyız. Bizleri buralara siz getirdiniz, bu yolun sonunda mutlu olmak hepimizin hakkı. “O sene, bu sene” diyerek başladığımız bu yolu süper lige çıkarak bitirmek istiyoruz. Sizlere güveniyoruz” diye konuştu.

Yemeğe özel davetli olarak katılan Denizli Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan, yemekte yaptığı konuşmada futbolculara olan güvenini yineleyerek, final haftalarının önemine dikkat çekti.

Her koşulda Abalı Denizlispor’un destekçisi olduğunu belirten Zolan, “Sezon boyunca verilen emeklerin karşılığını bulması için son haftalarda daha dikkatli olmamız gerekiyor. Sizler formanın hakkını vererek Denizli markasını üst sıralara taşımayı bildiniz. Sizlere güvenimiz tam, umarım sezon sonunda yüzümüz gülmeye devam edecek. Adanaspor karşılaşmasında sizlere başarılar diliyorum” ifadelerini kullandı. 

Yemeğin futbolculara moral olmasını umut ettiğini ifade eden Zolan, bundan sonraki haftalarda futbolcuların hedefe  odaklanarak sezonun sonunda hedefe ulaşacaklarını inandığını belirtti.

ETİKETLER :
Diğer SPOR haberleri
SON HABERLER
E-Mail Bülten Kaydı
HABER ARŞİVİ
- -

DenizlininSesi.CoM
DENİZLİ GÜNDEM
Gündem
Asayiş
Son Dakika
Spor
EKONOMİ
DTO
DENİB
DESİAD
BASİAD
SİYASET
Ak PARTİ
CHP
MHP
Sivil Toplum Kuruluşları
EĞİTİM
PAÜ
Eğitim Haberleri
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
YAŞAM
Kültür - Sanat
Kitap
Sinemalar
Magazin
© 2019 DenizlininSesi.CoM
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Erten Medya Haber Yazılımı