DENİZLİSPOR YÖNETİMİ SAVCILIĞA GİDECEK

Sosyal medya üzerinde denizlispor aleyhinde artan fake hesaplar ile olmsuz algı paylaşımları yapanlara karşı yönetim atağa kalktı. Abalı Denizlispor hakkında kendini sosyal medyada TRT muhabiri olarak göstererek ....
2019-04-15 11:15:52

Sosyal medya üzerinde denizlispor aleyhinde artan fake hesaplar ile  olmsuz algı paylaşımları yapanlara karşı yönetim atağa kalktı. Abalı Denizlispor hakkında kendini sosyal medyada TRT muhabiri olarak göstererek, Denizlispor’u hedef göstereren, olumsuz yorumlar yapan şahısların artması üzerine Abalı Denizlispor Kulübü’nden uyarı geldi. Sosyal medya hesaplarından yapılan Abalı Denizlispor Yönetim Kurulu imzalı açıklamada şu ifadelere yer verildi.

“Kulübümüzün süper lig hedefine en çok yaklaştığı bu sezonda kulübümüz hakkında sürekli olarak olumsuz yorumlar yapan, hedefleri ve amaçları farklı kişiler türemeye başlamıştır.

Taraftarlarımızın, sosyal medyada kendini TRT muhabiri gibi tanıtan ve kulübümüz hakkında haddini aşacak şekilde eleştiri yapan Özgür Murat’a itibar etmemesi rica olunur.

Altyapı hocalarımızı arayarak kendisini farklı kimlikler ile tanıtan ve bu kimliklerin arkasına sığınarak kulübümüzü, yöneticilerimizi, futbolcularımızı ve personelimizi hedef alan ithamlarda bulunan bu sahte kişilik ile ilgili suç duyurusunda bulunacağımızı belirtir, kendisinin tarafımızca ciddiye alınmadığının bilinmesini isteriz.

ETİKETLER :
Diğer SPOR haberleri
SON HABERLER
E-Mail Bülten Kaydı
HABER ARŞİVİ
- -

DenizlininSesi.CoM
DENİZLİ GÜNDEM
Gündem
Asayiş
Son Dakika
Spor
EKONOMİ
DTO
DENİB
DESİAD
BASİAD
SİYASET
Ak PARTİ
CHP
MHP
Sivil Toplum Kuruluşları
EĞİTİM
PAÜ
Eğitim Haberleri
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
YAŞAM
Kültür - Sanat
Kitap
Sinemalar
Magazin
© 2019 DenizlininSesi.CoM
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Erten Medya Haber Yazılımı