PAÜ spor ödülleri verildi

PAÜ Spor Bilimleri Fakültesi'nin bu yıl ilk kez düzenlediği Pamukkale Üniversitesi Spor Ödülleri Töreni'nde ulusal ve yerel olmak üzere toplamda 27 kategoride ödüller sahiplerini buldu.
2019-05-17 14:23:50

PAÜ spor ödülleri verildi

 

 

 

 DENİZLİ'de Pamukkale Üniversitesi (PAÜ) Spor Bilimleri Fakültesi'nin bu yıl ilk kez düzenlediği Pamukkale Üniversitesi Spor Ödülleri Töreni'nde ulusal ve yerel olmak üzere toplamda 27 kategoride ödüller sahiplerini buldu.

PAÜ Kongre ve Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen törene; Rektör Prof. Dr. Hüseyin Bağ, Merkezefendi Belediye Başkanı CHP'li Şeniz Doğan, İl Emniyet Müdürü Mevlüt Demir, rektör yardımcıları, PAÜ Genel Sekreteri Prof. Dr. Mehmet Ali Sarı, dekanlar ve öğrenciler katıldı. Tören 1. Lig'den Süper Lige çıkan Abalı Denizlispor yönetim ve teknik ekibi ile söyleşiyle başladı. PAÜ Spor Bilimleri Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Bülent Ağbuğa'nın moderatörlüğünde yapılan söyleşinin konukları; Denizlispor Kulüp Başkanı Ali Çetin, Teknik Direktörü Yücel İldiz, takım kaptanı Mehmet Akyüz ve orta saha oyuncusu Recep Niyaz oldu. Söyleşinin konusu ise Denizlispor'un başarısı oldu. Söyleşinin ardından Rektör Bağ, En İyi Antrenör seçilen Denizlispor Antrenörü Yücel İldiz'e, En İyi Spor Yöneticisi seçilen Denizlispor Kulüp Başkanı Ali Çetin'e, En İyi Sporcusu seçilen Recep Niyaz ve En İyi Temsil Eden Sporcu seçilen kaptan Mehmet Akyüz'e ödüllerini verdi.

Törende ulusal kategoride ödüllendirilen isimler; Yılın Sosyal Sorumluluk Davranışı Yusuf Yazıcı, En İyi Kadın Spor Spikeri Başak Koç, En İyi Kadın Sporcu İrem Yaman, En İyi Erkek Hakem Cüneyt Çakır, En İyi Kadın Hakem Özlem Yalman, Yılın Fair Play Ödülü Enis Destan, En İyi Çıkış Yapan Sporcu Vahap Şanal, Yılın Spor Anı Selen Gündüz, Yılın Dijital Spor Yayını Futbol Arena, Yılın En İyi Spor Takımı Denizlispor, En İyi Spor Programı Gündem Futbol, En İyi Spor Yorumcusu Fatih Doğan, En İyi Spor Kanalı TRTSPOR oldu.

Yerel kategoride ise; Erkek Engelli Sporcu Servet Oğuzhan Diker, Kadın Engelli Sporcu Şeydanur Kaplan, En İyi Hakem Sedef Aktan, Spor Muhabiri Serhat Delikara, En İyi Çıkış Yapan Sporcusu Mesude Alayont, En İyi Çıkış Yapan Spor Takımı Horozkentspor, Spor Takımı Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket, En İyi Antrenör Şahin Ateşdağlı, En İyi Spor Yöneticisi Öztürk Özkan seçildi. Protokol üyeleri, yılın sporcusu seçilenlere ödüllerini vermesinin ardından tören sona erdi.
 

 

 

 


Foto 1 indir

DENIZLI'DE PAMUKKALE UNIVERSITESI REKTORU PROF. DR. HUSEYIN BAG (ORTADA), DENIZLISPOR BASKANI ALI CETIN'E (SOLDA), TEKNIK DIREKTOR YUCEL ILDIZ'E (SOLDAN IKINCI), KAPTAN MEHMET AKYUZ'E (SAGDA) VE FUTBOLCU RECEP NIYAZ'A (SAGDAN IKINCI) ODULLERINI VERDI.
(FOTO: DENIZLI, DHA)
indir


Foto 2 indir

DENIZLI'DE PAMUKKALE UNIVERSITESI REKTORU PROF. DR. HUSEYIN BAG (SOLDA), YILIN YONETICISI SECILEN DENIZLISPOR BASKANI ALI CETIN'E (SAGDA), ODULUNU VERDI.
(FOTO: DENIZLI, DHA)
indir


Foto 3 indir

DENIZLI'DE PAMUKKALE UNIVERSITESI REKTORU PROF. DR. HUSEYIN BAG (SOLDA), YILIN TEKNIK DIREKTORU SECILEN YUCEL ILDIZ'E (SAGDA) ODULUNU VERDI.
(FOTO: DENIZLI, DHA)
indir


Foto 4 indir

DENIZLI'DE PAMUKKALE UNIVERSITESI TARAFINDAN DUZENLENEN TORENDE YILIN EN EYI SPOR ODULLERI SAHIPLERINI BULDU. 
(FOTO: DENIZLI, DHA)

ETİKETLER :
Diğer SPOR haberleri
SON HABERLER
E-Mail Bülten Kaydı
HABER ARŞİVİ
- -

Denizlininsesi.CoM
DENİZLİ GÜNDEM
Gündem
Asayiş
Son Dakika
Spor
EKONOMİ
DTO
DENİB
DESİAD
BASİAD
SİYASET
Ak PARTİ
CHP
MHP
Sivil Toplum Kuruluşları
EĞİTİM
PAÜ
Eğitim Haberleri
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
YAŞAM
Kültür - Sanat
Kitap
Sinemalar
Magazin
© 2020 DenizlininSesi.CoM
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Erten Medya Haber Yazılımı