Buldan Belediyesi ücretsiz 13 dalda spor yaz okulu açıyor.

Buldan Belediye tarafından ücretsiz olarak açılacak olan kültür-sanat kursları yıl boyunca devam edecek. 13 dalda yaz okulu Buldan Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından 13 dalda spor yaz okulu açılıyor. Karate, voleybol, tenis, basketbol, yüzme, halk oyunları, hentbol, masa tenisi, futbol, jimnastik, pilates ve POMEM ve BESYO hazırlık kursları için başvuruların da devam ettiği öğrenildi.
2019-06-25 15:06:50

Buldan Belediyesi’nin,  Gençlik Hizmetleri Spor İlçe Müdürlüğü ile birlikte ücretsiz olarak düzenlediği Kültür-Sanat ve Spor Okulu için kayıtlar devam ediyor.  Kültür Sanat ve Spor Okulu bünyesinde açılacak olan kurslar yıl boyunca devam edecek.Buldan Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü’nün her yıl açtığı ve yıl boyunca devam eden ücretsiz bağlama, gitar, tiyatro ve drama kursları devam ediyor.  Çocukları ve Buldanlıları sporu ve sanatı sevdirmek amacıyla Buldan Belediyesi’nin Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü ile birlikte ücretsiz olarak açtığı kültür, sanat ve spor kurslar için başvurular başladı.  

Etkinliklere katılmak isteyen öğrencilerin başvuru formlarını, Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü’ne ait spor salonundan temin edebileceklerinin belirtildiği açıklamada,  “ Buldan Belediyesi’nin bağlama, gitar, tiyatro ve drama etkinliklerine katılmak isteyenler,  başvuru formlarını spor salonu görevli personelimizden temin edilebilir ve kayıtlarını yaptırılabilirler” denildi.

Buldan Belediye tarafından ücretsiz olarak açılacak olan kültür-sanat kursları yıl boyunca devam edecek.

13 dalda yaz okulu

 

Buldan Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğü tarafından 13 dalda spor yaz okulu açılıyor.  Karate, voleybol, tenis, basketbol, yüzme, halk oyunları, hentbol, masa tenisi, futbol, jimnastik, pilates ve POMEM ve BESYO hazırlık kursları için başvuruların da devam ettiği öğrenildi.

ETİKETLER :
Diğer SPOR haberleri
SON HABERLER
E-Mail Bülten Kaydı
HABER ARŞİVİ
- -

DenizlininSesi.CoM
DENİZLİ GÜNDEM
Gündem
Asayiş
Son Dakika
Spor
EKONOMİ
DTO
DENİB
DESİAD
BASİAD
SİYASET
Ak PARTİ
CHP
MHP
Sivil Toplum Kuruluşları
EĞİTİM
PAÜ
Eğitim Haberleri
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
YAŞAM
Kültür - Sanat
Kitap
Sinemalar
Magazin
© 2019 DenizlininSesi.CoM
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Erten Medya Haber Yazılımı