Cumhuriyet ve Şehitlere Saygı Konvoyuna Bin Araç Katılacak

Merkezefendi Doğa Sporları Dernek Başkanı Fatih Bayhan 27 Ekim Pazar günü gerçekleşecek olan 29 Ekim Cumhuriyet ve Şehitlere Saygı Konvoyu hakkında açıklama yaptı.
2019-10-1 09:01:45

29 Ekim Cumhuriyet ve Şehitlere Saygı Konvoyuna Bin Araç Katılacak

Merkezefendi Doğa Sporları Dernek Başkanı Fatih Bayhan Denizli Gazeteciler Cemiyetinde (DGC) basın toplantısında 27 Ekim Pazar günü gerçekleşecek olan 29 Ekim Cumhuriyet ve Şehitlere Saygı Konvoyu hakkında açıklama yaptı.

Toplantıya Doğa Sporları Dernek  Başkanı Fatih Bayhan ,Denizli Mercedes Club Başkanı Özcan Öztuna, Opel Clup Başkanı Mehmet Emin Özmen, Volkswagen Family20  Başkan Mehmet Özpınar  katıldı.

Başkan Fatih Beyhan” Merkezefendi Doğa Sporları Derneği'nin üstlendiği Denizli Mercedes Kulübü'nün organize ettiği  29 Ekim Cumhuriyet ve Şehitlere saygı konvoyuna etkinliklerini Denizli Merkezefendi Kültür Merkezi önünde büyük bir katılım yapacağız.Klasik araçların bulunacağı etkinlikte 29 Ekim’le alakalı protokol konuşmalarının ardından devam edecek organizasyon Kültür Merkezi önünde belediye başkanımız Şeniz Doğan’ın Startıya başlayacaktır.

Resmi Kurumlarımızdan Merkezefendi  Belediye’sinden ,Denizli  Emniyet Müdürlüğü’nden,Denizli Valilikten resmi iznimizi, Merkezefendi Doğa Sporları Derneği olarak aldık. Konvoyumuz geçen yıl 350 araç katılmıştı bu yıl yaklaşık 1000 araç katılacak, Denizli Opel ve Volkswagen Familia 20 kulübüne de destek verdiği organizasyonda tüm Denizli halkımız davetlidir.

29 Ekim Cumhuriyet ve Şehitlere saygı konvoyu ile Denizli Asri mezarlık Şehitlik bölümünde Kur'an ve dualar eşliğinde son bulunacaktır.

ETİKETLER :
Diğer TRAFİK haberleri
SON HABERLER
E-Mail Bülten Kaydı
HABER ARŞİVİ
- -

Denizlininsesi.CoM
DENİZLİ GÜNDEM
Gündem
Asayiş
Son Dakika
Spor
EKONOMİ
DTO
DENİB
DESİAD
BASİAD
SİYASET
Ak PARTİ
CHP
MHP
Sivil Toplum Kuruluşları
EĞİTİM
PAÜ
Eğitim Haberleri
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
YAŞAM
Kültür - Sanat
Kitap
Sinemalar
Magazin
© 2020 DenizlininSesi.CoM
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Erten Medya Haber Yazılımı