İL AMBULANS SORUMLULUĞUNA GÜRCAN GÜVEN GETİRİLDİ

İl Sağlık Müdürlüğümüz İl Ambulans Servisi Başhekimliği’ne Dr. Gürcan Güven atandı. Güven, düzenlenen devir teslim töreniyle görevi Dr. Esma Katı’dan devraldı.
2019-10-22 19:01:55

İL AMBULANS SERVİSİ BAŞHEKİMLİĞİ’NDE GÖREV DEĞİŞİMİ

İl Sağlık Müdürlüğümüz İl Ambulans Servisi Başhekimliği’ne Dr. Gürcan Güven atandı. Güven, düzenlenen devir teslim töreniyle görevi Dr. Esma Katı’dan devraldı.
İl Sağlık Müdürlüğü UMKE Binasında düzenlenen devir teslim törenine; İl Sağlık Müdürümüz Uz. Dr. Berna Öztürk, Sağlık Hizmetleri Başkan Yardımcısı Dr. Mesut Düzelli, Komuta Kontrol Merkezi Sorumlu Hekimi Dr. Deniz Yatağan, Merkez çalışanları ile Acil Sağlık İstasyon Sorumluları katıldı.

Müdürümüz Uz. Dr. Berna Öztürk, bugüne kadar İl Ambulans Servisi Başhekimliğinde gösterdiği başarılı hizmetlerden dolayı Dr. Esma Katı’ya teşekkür ederek; “Bundan böyle de görev alacağı Merkezefendi KETEM’de Müdürlüğümüzün en önemli projelerimizden biri olan Pembe Şehir Projemizde ekibe güç katacağına inanıyorum. Kanser taramalarında yakaladığımız başarıyı kendisinin de dahil olduğu ekibimizle daha da arttıracağımız düşüncesiyle kendisine yeni görevinde başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.
Öztürk, Çivril İlçesi’nde başhekim yardımcılığı görevinin ardından başhekimlik ve sonrasında Çivril Belediye Başkanlığı yapan Dr. Gürcan Güven’e de yeni görevi olan İl Ambulans Servisi Başhekimliği’nin hayırlı olmasını dileyerek burada da güzel başarıları yakalayacağını belirtti.

ETİKETLER :
Diğer SAĞLIK haberleri
SON HABERLER
E-Mail Bülten Kaydı
HABER ARŞİVİ
- -

Denizlininsesi.CoM
DENİZLİ GÜNDEM
Gündem
Asayiş
Son Dakika
Spor
EKONOMİ
DTO
DENİB
DESİAD
BASİAD
SİYASET
Ak PARTİ
CHP
MHP
Sivil Toplum Kuruluşları
EĞİTİM
PAÜ
Eğitim Haberleri
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
YAŞAM
Kültür - Sanat
Kitap
Sinemalar
Magazin
© 2020 DenizlininSesi.CoM
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Erten Medya Haber Yazılımı