DÜNYA İKİNCİSİ SEFA YILDIRIM YURDA DÖNDÜ

Romanya'nın Köstence şehrinde düzenlenen Dünya Bilek Güreşi Şampiyonasında dereceye giren mili güreşçiler Çivril'de coşkuyla karşılandı.
2019-11-05 14:17:49
DÜNYA İKİNCİSİ SEFA YILDIRIM YURDA DÖNDÜ
Romanya'nın Köstence şehrinde düzenlenen Dünya Bilek Güreşi Şampiyonasında dereceye giren mili güreşçiler Çivril'de coşkuyla karşılandı.

 

Denizli'nin Çivril ilçesinde milli sporcular coşkuyla karşılandı. Romanya'nın Köstence şehrinde düzenlenen 41. Dünya Bilek Güreşi Şampiyonası müsabakasında Kazak rakibine son saniyelerde yenilerek Dünya ikincisi olarak gümüş madalya kazanan Sefa Yıldırım ile şampiyonada 8. olan Çetin Oğuz yurda döndü. Çivril Belediyesi önünde vatandaşlarla buluşan sporcular, alkışlarla karşılandı. Burada sporcuları karşılayan Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural, "54  ülkenin katıldığı Dünya Şampiyonası bilek güreşi müsabakalarında sporcularımız ülkemizi en iyi şekilde temsil etmişlerdir. Şanlı bayrağımızı dalgalandırmış, başarıları bizi gururlandırmıştır. Bu başarı da emeği geçen sporcularımızı ve antrenörlerimizi tebrik ediyorum. Bizlerde diğer sporcu kardeşlerimizin aynı başarıları göstermeleri için belediye olarak her zaman sporcularımızın yanındayız." şeklinde konuştu. Ardından  Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural tarafından sporculara ödülleri takdim edildi.
ETİKETLER :
Diğer ÇİVRİL haberleri
SON HABERLER
E-Mail Bülten Kaydı
HABER ARŞİVİ
- -

Denizlininsesi.CoM
DENİZLİ GÜNDEM
Gündem
Asayiş
Son Dakika
Spor
EKONOMİ
DTO
DENİB
DESİAD
BASİAD
SİYASET
Ak PARTİ
CHP
MHP
Sivil Toplum Kuruluşları
EĞİTİM
PAÜ
Eğitim Haberleri
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
YAŞAM
Kültür - Sanat
Kitap
Sinemalar
Magazin
© 2020 DenizlininSesi.CoM
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Erten Medya Haber Yazılımı