Meslek Liseli 650 Genç ATA’nın İzinde!

650 Öğrenci İle Büyük Türkiye Haritası ve Ay Yıldız Koreografisi
2019-11-11 13:50:31

Meslek Liseli Gençler ATA’nın İzinde!

650 Öğrenci İle Büyük Türkiye Haritası ve Ay Yıldız Koreografisi

Denizli Merkezefendi ilçesinde faaliyet gösteren Necla-Ergun Abalıoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde öğrenim gören 650 öğrenci,  Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün vefatının 81. Yıl Dönümü ve Atatürk Haftası etkinlikleri kapsamında, büyük Türkiye haritası ve ay yıldız çizerek ATA’ya bağlılıklarını gösterdiler.

Gençlerin; Türk milletinin ve tüm dünyanın takdirini toplamış Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü anlamaları, Türkiye Cumhuriyeti Devleti kurulurken yaşanan zorlukları ve verilen eşsiz mücadeleyi hatırlayarak, birlik ve beraberlik içinde istikbal yolunda yakılan meşaleyi taşımaları amacıyla yapılan koreografide öğrenciler; okul bahçesinde büyük Türkiye haritası ve Türk Bayrağında bulunan ay yıldızı çizdiler.

Necla-Ergun Abalıoğlu Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğretmen ve öğrencileri olarak; Vefatının 81. yıl dönümünde Cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları ile vatanımız uğruna fedakarca şehit ve gazi olan tüm kahramanlarımızı rahmetle, minnetle yâd ediyoruz.

ETİKETLER : Denizli haberleri denizli haber sonnokta sonnokta gazetesi denizli haber denizli denizli haber denizlispor tavas buldan fetö osman zolan şeniz merkezefendi pamukkale
Diğer EĞİTİM haberleri
SON HABERLER
E-Mail Bülten Kaydı
HABER ARŞİVİ
- -

DenizlininSesi.CoM
DENİZLİ GÜNDEM
Gündem
Asayiş
Son Dakika
Spor
EKONOMİ
DTO
DENİB
DESİAD
BASİAD
SİYASET
Ak PARTİ
CHP
MHP
Sivil Toplum Kuruluşları
EĞİTİM
PAÜ
Eğitim Haberleri
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
YAŞAM
Kültür - Sanat
Kitap
Sinemalar
Magazin
© 2020 DenizlininSesi.CoM
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Erten Medya Haber Yazılımı