MERKEZEFENDİ’DE ÖZE DÖNÜŞ PROJESİ

Cumhuriyet Halk Partisi’nin 25 yıllık hayalinin gerçeğe dönüştüğü Merkezefendi’de, İlçe Başkanı Tolga Varlıker ve yönetimi, sosyal demokrasinin olmazsa olmazı Mahalle Meclisleri Projesi’ni hayata geçirdi.
2019-12-12 17:29:40

MERKEZEFENDİ’DE ÖZE DÖNÜŞ PROJESİ

SOSYAL DEMOKRASİ’NİN OLMAZSA OLMAZI “MAHALLE MECLİSLERİ” KURULUYOR

Cumhuriyet Halk Partisi’nin 25 yıllık hayalinin gerçeğe dönüştüğü Merkezefendi’de, İlçe Başkanı Tolga Varlıker ve yönetimi, sosyal demokrasinin olmazsa olmazı Mahalle Meclisleri Projesi’ni hayata geçirdi. Proje kapsamında sorun ve aksaklıkların ortak akılla yerinde çözümü hedefleniyor.

 

Cumhuriyet Halk Partisi Merkezefendi İlçe Başkanı Tolga Varlıker ve yönetimi hayata geçirdiği Mahalle Meclisleri Projesi ile vatandaş, örgüt, yerel yönetim üçlüsünün en sağlıklı iletişimi ile ortak yönetim, ortak üretim çalışmalarına devam ediyor. İlçe yönetimi tarafından karara bağlanan ve çalışmalarına başlanan proje kapsamında üyeler arasından gönüllülük esası ile belirlenecek isimler mahalle meclislerini oluşturuyor.

 

Merkezefendi’de bulunan 50 mahallenin neredeyse yarısında Mahalle Meclisleri’nin oluşturduklarını söyleyen İlçe Başkanı Tolga Varlıker "Mahalle başkanlarının öncülüğünde faaliyetlerini sürdürecek olan Mahalle Meclislerimiz, üreten Merkezefendi hedefine ulaşmamızı sağlayacak. Kuruluşuna başladığımız Mahalle Meclisleri ile her mahallede vatandaşların sorun, istek ve önerilerini dikkate alarak örgütümüzü daha güçlü ve daha diri hale getireceğiz. Ayrıca, seçim süreçlerinde ağırlıklı yükü taşıyan mahalle başkanlarının yükünü de hafifletmiş olacağız. Sandık görevlisi, bina sorumlusu müşahit ve gönüllü ekiplerinin koordinasyonunu da Meclislerimiz sağlayacak" dedi.

 

Merkezefendi’de Yakılan Meşale Denizli'yi Aydınlatacak

 

31 Martta kazanılan seçimin kendilerine ekstra sorumluluklar getirdiğini söyleyen Tolga Varlıker, "Zor bir süreçte seçimi kazandık. Bu zaferin ardından işimiz bitmedi. Aksine önümüzdeki günler daha sıkı, daha özverili bir süreç olacak ve bu süreçte en büyük destekçilerimiz üyelerimiz ve mahalle meclislerimiz olacak. Her mahallede örgütlenmesini sağlayacağımız Mahalle Meclisleri ile hem partimiz ile vatandaş arasında bir köprü kuracak hem de ilçeye mahalle mahalle sokak sokak hakim olacağız. Ortak akılla ortaya koyulacak projelerimiz ve hayata geçirmeyi planladığımız çalışmalar sayesinde partimizi 2024 yerel seçimlerinde daha büyük zaferlere taşımak istiyoruz. Merkezefendi'de yanan meşale Denizli'yi, Denizli Büyükşehir Belediyesini aydınlatsın istiyoruz" diyerek hedeflerini anlattı.

 

"Mahalle Meclisleri Kültürümüzün Bir Parçası"

ETİKETLER : denizli haberleri denizliden haberler sonnokta pamukkale merkezefendi subaşıoğlu fetö konkordato denizlispor denizli fenerbahçe galatasaraş beşiktaş trabzonspor bursaspor
Diğer Merkezefendi haberleri
SON HABERLER
E-Mail Bülten Kaydı
HABER ARŞİVİ
- -

Denizlininsesi.CoM
DENİZLİ GÜNDEM
Gündem
Asayiş
Son Dakika
Spor
EKONOMİ
DTO
DENİB
DESİAD
BASİAD
SİYASET
Ak PARTİ
CHP
MHP
Sivil Toplum Kuruluşları
EĞİTİM
PAÜ
Eğitim Haberleri
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
YAŞAM
Kültür - Sanat
Kitap
Sinemalar
Magazin
© 2020 DenizlininSesi.CoM
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Erten Medya Haber Yazılımı