ÇAMELİ'DE ÇOCUKLARIMIZ GELECEK UMUDUMUZ

Çameli Belediyesi Kültür Sanat etkinlikleri kapsamında düzenlediği film gösterimleriyle, Çameli’li çocukları sinemayla buluşturmaya devam ediyor. Hayri Dev kültür Merkezinde gerçekleşen ücretsiz sinema gösterimlerine her yaştan Çameli’liler ilgi gösteriyor.
2020-02-07 16:04:40

Denizli’nin Çameli İlçesinde çocuklar her Cuma akşamı  birbirinden keyifli animasyon filmlerle ve çocuk filmleriyle buluşuyor.

Çameli  Belediyesi Kültür Sanat   etkinlikleri kapsamında düzenlediği film gösterimleriyle, Çameli’li çocukları sinemayla buluşturmaya devam ediyor. Hayri Dev kültür Merkezinde gerçekleşen ücretsiz sinema gösterimlerine her yaştan Çameli’liler ilgi gösteriyor.

ÇOCUKLARIMIZ GELECEK UMUDUMUZ"

 

Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan çocukları küçük yaşta sinemayla buluşturduklarını ifade ederek, "Belediye olarak çocukları önemseyerek fikirlerine değer verdiklerini söyledi. Çocukların sosyalleşirken değerli olduklarını hissetmeleri için çabaladıklarını belirten Arslan  eğitimlerine katkıda bulunmak amacıyla birçok özel çalışma yürüttüklerini hatırlattı Başkan Arslan bu akşam saat 20:00’de Tüm Çocuklarımızı ve Velilerimizi sinema etkinliğine davet ediyoruz dedi

ETİKETLER :
Diğer ÇAMELİ haberleri
SON HABERLER
E-Mail Bülten Kaydı
HABER ARŞİVİ
- -

DenizlininSesi.CoM
DENİZLİ GÜNDEM
Gündem
Asayiş
Son Dakika
Spor
EKONOMİ
DTO
DENİB
DESİAD
BASİAD
SİYASET
Ak PARTİ
CHP
MHP
Sivil Toplum Kuruluşları
EĞİTİM
PAÜ
Eğitim Haberleri
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
YAŞAM
Kültür - Sanat
Kitap
Sinemalar
Magazin
© 2020 DenizlininSesi.CoM
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Erten Medya Haber Yazılımı