DENİB BAŞKANINDAN ÖNEMLİ AÇIKLAMA

Denizli İhracatcılar Birliği Başkanı Hüseyin Memişoğlu, Korona virüsü ile alakalı süreçte, yaşantılarına salgınla mücadele anlamında en üst seviyede devam ettiklerini ve üretime devam eden...
2020-03-30 19:09:48

Denizli İhracatcılar Birliği Başkanı Hüseyin Memişoğlu, Korona virüsü ile alakalı süreçte, yaşantılarına salgınla mücadele anlamında en üst seviyede devam ettiklerini ve üretime devam eden tüm firmalarda hassasiyetin gittikçe daha üst bir düzeyde sürdürüğünü belirtti.

Başkan Memişoğlu açıklamasına şöyle devam etti:

Ortak çalışma ve dinlenme alanlarında sosyal mesafeyi korumaya dönük önlemler de hayata geçmiş durumda. Servislerde, yemekhanelerde ve vardiyalarda sağlık ve hijyen koşulları sağlandı.

 

Bu dönemde firmalarımız, fabrika girişlerinde çalışanların ateşlerini ölçerek hastalığa ilişkin herhangi bir belirtinin olup olmadığını da kontrol ediyorlar. Firmalarımızın yüksek ateşli ya da başka belirtileri gösteren bir çalışana rastlamaları halinde O KİŞIYİ EVİNE GERİ GÖNDERMEYEREK, SAĞLIK BİRİMLERİNİ ÇAĞIRMALARI  daha ileri tetkiklerin yapılmasına imkan sağlamalarının gerekliliğini ve önemini bir kez daha hatırlatmak isterim.

En kısa sürede, bu zorlu günleri hep beraber geride bırakacağımızdan hiçbir şüphemiz yok. Yapmamız gereken salgının yayılmaması için azami dikkat ve özeni göstermek.

: Denizli, DENİB, açıklama, hüseyin memişoğlu, önlem, Korona virüsü
ETİKETLER :
Diğer MAGAZİN haberleri
SON HABERLER
E-Mail Bülten Kaydı
HABER ARŞİVİ
- -

Denizlininsesi.CoM
DENİZLİ GÜNDEM
Gündem
Asayiş
Son Dakika
Spor
EKONOMİ
DTO
DENİB
DESİAD
BASİAD
SİYASET
Ak PARTİ
CHP
MHP
Sivil Toplum Kuruluşları
EĞİTİM
PAÜ
Eğitim Haberleri
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
YAŞAM
Kültür - Sanat
Kitap
Sinemalar
Magazin
© 2020 DenizlininSesi.CoM
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Erten Medya Haber Yazılımı