CEŞEN, ANNELERİMİZ BİZİM EN DEĞERLİLERİMİZ

Denizli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Feyyaz Ceşen, hafta sonunda kutlanacak olan anneler günü ile ilgili olarak, “En değerli varlıklarımız olan annelerimizi bir gün değil her gün sevindirmeliyiz” dedi.
2020-05-09 23:56:06

CEŞEN; “ANNELERİMİZ BİZİM EN DEĞERLİLERİMİZ”

Denizli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Feyyaz Ceşen, hafta sonunda kutlanacak olan anneler günü ile ilgili olarak, “En değerli varlıklarımız olan annelerimizi bir gün değil her gün sevindirmeliyiz” dedi.

 

Denizli’deki amatör spor kulüplerini bir çatı altında toplayan Denizli Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu Başkanı Feyyaz Ceşen, her yıl Masyı ayının ikinci, haftasında kutlanan Anneler Günü ile ilgili olarak yazılı bir kutlama mesajı yayımladı. "Annelerimiz, koşulsuz sabır ve fedakârlıklarıyla hepimiz için birer koruyucu, birer rehber, birer öğretmendir” diyen Başkan Ceşen, “Bizleri ve çocuklarımızı sabırlı, şefkatli, adaletli ve merhametli gönül tezgâhında ilmek ilmek dokuyan, hayata hazırlayan, yılmadan yıkılmadan dimdik yürümelerini sağlayan annelerimize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Annelerimizden öğrendiğimiz gibi, her zaman, birbirimizi karşılıksız seven, destekleyen, huzur ve barış içerisinde yaşama iradesi gösteren bir toplum olarak hareket etmemizi temenni ediyorum. Amatör spor ailesinin en önemli parçalarından biri olan annelerimizin yetiştirdiği çocuklarımız bugün spor camiasında boy gösteriyorlar. Bizler annelerimizi sadece bir gün değil her gün mutlu etmeliyiz. Bu duygularla, annelik hisleriyle toplumumuzu kucaklayan tüm kadınların 'Anneler Günü'nü kutluyorum. Annelerimiz nezdinde, herkesin sağlık, mutluluk ve huzur içerisinde yaşadığı daha güzel günler, daha aydınlık yarınlar temenni ediyor, sevgi, saygı ve hürmetlerimi sunuyorum."

ETİKETLER :
Diğer GÜNDEM haberleri
SON HABERLER
E-Mail Bülten Kaydı
HABER ARŞİVİ
- -

Denizlininsesi.CoM
DENİZLİ GÜNDEM
Gündem
Asayiş
Son Dakika
Spor
EKONOMİ
DTO
DENİB
DESİAD
BASİAD
SİYASET
Ak PARTİ
CHP
MHP
Sivil Toplum Kuruluşları
EĞİTİM
PAÜ
Eğitim Haberleri
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
YAŞAM
Kültür - Sanat
Kitap
Sinemalar
Magazin
© 2020 DenizlininSesi.CoM
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Erten Medya Haber Yazılımı