İlk ziyareti yapıp övgüler yağdırdı.

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Cafer Birtürk, korona ile mücadelede normalleşmenin başlamasının ardından ilk ziyaretini Çal Belediye Başkanı Cafer Birtürk’e yaptı.
2020-06-01 20:45:46

Korona normalleşmesi başladı, ilk ziyareti yapıp övgüler yağdırdı.

 

“SADECE MHP’NİN DEĞİL, HERKESİN BAŞKANI GURURUMUZDUR”

 

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İl Başkanı Cafer Birtürk, korona ile mücadelede normalleşmenin başlamasının ardından ilk ziyaretini Çal Belediye Başkanı Cafer Birtürk’e yaptı. Birtürk, “Sadece MHP’nin değil, Çal’da herkesin her kesimin başkanı olan Fethi Akcan’ın gerek korona ile mücadelede gerekse diğer hizmetlerinde gösterdiği çabalar ve çalışmalar taktire şayandır. Akcan, gururumuz” dedi.

Çal Belediye Başkanı Fethi Akcan’ı makamında ziyaret eden MHP İl Başkanı Cafer Birtürk, Başkan Akcan ve Yardımcısı Adnan Tatar ile görüştü. Ziyaretin dost ziyareti olduğunu dile getiren Birtürk, “Uzun zamandır korona nedeniyle Çal’ı ziyaret etmemiştim. Koronada normalleşme başladı, ilk ziyareti Çal Belediyesi’ne yaptım” dedi.

Birtürk, Başkan Akcan’ın çalışmalarını yakından takip ettiklerini ve gösterdiği çabaları, yaptığı hizmetleri genel merkez ile de sık sık paylaştıklarını söyleyerek, “Fethi Akcan, Çal’da 6 yıldır hizmet veriyor. Sadece MHP’nin değil, Çal’da herkesin her kesimin başkanı olan Fethi Akcan’ın gerek korona ile mücadelede gerekse diğer hizmetlerinde gösterdiği çabalar ve çalışmalar taktire şayandır. Kısıtlı olanaklarıyla Çal’da önemli hizmetler yapılıyor. Akcan, gururumuz” değerlendirmesinde bulundu.

Başkan Akcan’da ziyaretlerinden ötürü Birtürk’e teşekkür etti.

ETİKETLER : Denizli Denizli haberleri Denizli haber Merkezefendi Son dakika pamukkale denizlispor sonnokta asayiş dolar altın
Diğer SİYASET haberleri
SON HABERLER
E-Mail Bülten Kaydı
HABER ARŞİVİ
- -

Denizlininsesi.CoM
DENİZLİ GÜNDEM
Gündem
Asayiş
Son Dakika
Spor
EKONOMİ
DTO
DENİB
DESİAD
BASİAD
SİYASET
Ak PARTİ
CHP
MHP
Sivil Toplum Kuruluşları
EĞİTİM
PAÜ
Eğitim Haberleri
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
YAŞAM
Kültür - Sanat
Kitap
Sinemalar
Magazin
© 2020 DenizlininSesi.CoM
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Erten Medya Haber Yazılımı