Sarayköy Belediyesi’nden hijyen destek paketi

Normalleşme sürecinin başladığı 1 Haziran öncesinde uzun süre sonra açılacak olan işyerlerinde dezenfekte çalışması gerçekleştiren Sarayköy Belediyesi, esnafların yanında olmaya devam ediyo
2020-06-05 18:20:01

Sarayköy Belediyesi’nden hijyen destek paketi

Sarayköy Belediyesi tarafından normalleşme süreciyle birlikte 1 Haziran’dan itibaren yeniden hizmet vermeye başlayan ilçedeki kahvehanelere, kafelere, berberlere ve kuaförlere hijyen paketi dağıtılmaya başlandı.

Normalleşme sürecinin başladığı 1 Haziran öncesinde uzun süre sonra açılacak olan işyerlerinde dezenfekte çalışması gerçekleştiren Sarayköy Belediyesi, esnafların yanında olmaya devam ediyor.

Sarayköy Belediyesi ekipleri, ilçedeki kafeleri, kahvehaneleri, berberleri ve kuaförleri dolaşarak içerisinde maske, kolonya, dezenfektan, şampuan ve temizlik malzemeleri bulunan hijyen paketlerini esnaflara dağıttı.

Sarayköy’de koronavirüs salgınına karşı alınan önlemleri ilk günkü gibi sıkı bir şekilde takip ettiklerini aktaran Sarayköy Belediye Başkanı Ahmet Necati Özbaş, “ Esnaflarımızın her zaman yanındayız. Bu süreçte de yanlarında olduğumuzu hissettirmek istiyoruz. Koronavirüs salgınının başladığı ilk günden itibaren ilçemizin her köşesinde dezenfeksiyon çalışmalarımızı gerçekleştirdik ve periyotlarla devam ettiriyoruz. 1 Haziran öncesi işyerlerinde yaptığımız dezenfekte çalışmasının ardından şimdi esnaflarımıza hijyen paketi dağıtmaya başladık” dedi.

ETİKETLER : Denizli Denizli haberleri Denizli haber Merkezefendi Son dakika pamukkale denizlispor sonnokta asayiş dolar altın
Diğer GÜNDEM haberleri
SON HABERLER
E-Mail Bülten Kaydı
HABER ARŞİVİ
- -

Denizlininsesi.CoM
DENİZLİ GÜNDEM
Gündem
Asayiş
Son Dakika
Spor
EKONOMİ
DTO
DENİB
DESİAD
BASİAD
SİYASET
Ak PARTİ
CHP
MHP
Sivil Toplum Kuruluşları
EĞİTİM
PAÜ
Eğitim Haberleri
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
YAŞAM
Kültür - Sanat
Kitap
Sinemalar
Magazin
© 2020 DenizlininSesi.CoM
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Erten Medya Haber Yazılımı