ÇAMELİ'DE HAYVAN PAZARI

Denizli'nin Çameli İlçesinde Kurban Bayramı'nın yaklaşmasıyla birlikte Çameli Belediyesi Canlı Hayvan Pazarı da hareketlendi.
2020-07-25 11:30:19

Denizli'nin Çameli İlçesinde  Kurban Bayramı'nın yaklaşmasıyla birlikte Çameli Belediyesi Canlı Hayvan Pazarı da hareketlendi. 

 

Birçok vatandaş hayvan pazarına gelerek kurbanlıklarını almayı sürdürüyor. Belediye Hayvan pazarı, gerek esnafa ve gerekse vatandaşlarımıza sağlıklı ve Hijyen ortamda alış veriş imkânı sunuyor. Sosyal Mesafe ve Covid 19 Tebdirleri kapsamında satış yapılıyor . Pazarlıkların sosyal mesafe kurallarına uygun şekilde yapılabilmesi için Geleneksel pazarlık usulleri yapılmıyor

Çameli Belediye Başkanı Cengiz Arslan Canlı Hayvan Pazarında incelemelerde bulunarak alınan tebdirleri yerinde inceledi Vatandaşlarla ve  Kurban satıcılarıyla  sohbet etti. Hayvan pazarının açıldığı günden bu yana, pazaryerinde her türlü tedbirlerin alındığını ve vatandaşların rahatlıkla alışverişlerini yapabildiklerini dile getirdi. Ben bu vesileyle tüm vatandaşlarımızın yaklaşan Kurban Bayram'larını kutluyor, sevdikleri ve aileleriyle birlikte sağlıklı nice mutlu bayramlar geçirmelerini temenni ediyorum' dedi.

ETİKETLER :
Diğer ASAYİŞ haberleri
SON HABERLER
E-Mail Bülten Kaydı
HABER ARŞİVİ
- -

Denizlininsesi.CoM
DENİZLİ GÜNDEM
Gündem
Asayiş
Son Dakika
Spor
EKONOMİ
DTO
DENİB
DESİAD
BASİAD
SİYASET
Ak PARTİ
CHP
MHP
Sivil Toplum Kuruluşları
EĞİTİM
PAÜ
Eğitim Haberleri
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
YAŞAM
Kültür - Sanat
Kitap
Sinemalar
Magazin
© 2020 DenizlininSesi.CoM
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Erten Medya Haber Yazılımı