VALİ’DEN MAÇA GELME SÖZÜ ALDILAR

Horozkent Spor Kulübü, Denizli Valisi Ali Fuat Atik’i ziyaret etti. Atik’e yeni görevinde hayırlı olsun dileklerini ileten yeşil siyahlılar, Atik’e kulüp hakkında genel bilgiler ve sorun ve dileklerini iletti.
2020-09-02 15:34:50

HOROZKENT VALİ’Yİ ZİYARET ETTİ

VALİ’DEN MAÇA GELME SÖZÜ ALDILAR

Horozkent Spor Kulübü, Denizli Valisi Ali Fuat Atik’i ziyaret etti. Atik’e yeni görevinde hayırlı olsun dileklerini ileten yeşil siyahlılar, Atik’e kulüp hakkında genel bilgiler ve sorun ve dileklerini iletti.

Denizli’nin tek kadın futbol takımı olan Horozkent Spor Kulübü, Denizli Valisi Ali Fuat Atik’i ziyaret etti. Atik’i makamında ziyaret eden yeşil siyahlı kafilede Kulüp Başkanı Kamil Karabuğa, Başkan Yardımcısı Abdülbaki Aras, Teknik Direktör Özkan Ceylan ile futbolcular Havane Dilbe, Sude Karabuğa, Yağmur Gözder ve Rabiya İsgi yer aldı. Horozkent’in futbolcuları Atik’e çiçek takdim ederken, kulüp Atik’e isminin yazılı olduğu 20 numaralı formayı hediye etti.

ATİK MAÇA GELME SÖZÜ VERDİ

Vali Ali Fuat Atik, ziyarete gelen ekipte yer alan futbolcularla yakından ilgilendi. Onların sorunlarını dinleyen Atik, maçlara gelme sözü verdi. Atik, özellikle Denizli’deki maça eşi ile birlikte geleceğini eşinin de kızların ablası olacağını söyledi. Kızların sorunlarını da dinleyen Atik, sorunların çözülmesi için elinden geleni yapacaklarını ifade etti.

YÖNETİMDEN TEŞEKKÜR

Horozkent Spor Kulübü Başkanı Kamil Karabuğa ise iyi dilekleri ve sorunların çözülmesi talimatları nedeniyle Vali Ali Fuat Atik’e teşekkür etti. Karabuğa, “Sayın Valimiz kulübümüz ve kızlarımızla yakından ilgilendi. Tesis ve deplasmana gitme konusunda sorunlarımız ilettik. Kendileri her iki sorunumuzla yakından ilgilendi. Maça gelme konusunda da bize söz verdi. Kendisine teşekkür ediyoruz” dedi.

ETİKETLER : #denizlihaberleri #denizli haberleri #denizlispor #feto @beşiktaş @galatasaray @fenerbahçe @buldan @şeniz doğan #merkezefendi #pamukkale #sonnokta
Diğer MAGAZİN haberleri
SON HABERLER
E-Mail Bülten Kaydı
HABER ARŞİVİ
- -

Denizlininsesi.CoM
DENİZLİ GÜNDEM
Gündem
Asayiş
Son Dakika
Spor
EKONOMİ
DTO
DENİB
DESİAD
BASİAD
SİYASET
Ak PARTİ
CHP
MHP
Sivil Toplum Kuruluşları
EĞİTİM
PAÜ
Eğitim Haberleri
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
YAŞAM
Kültür - Sanat
Kitap
Sinemalar
Magazin
© 2020 DenizlininSesi.CoM
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Erten Medya Haber Yazılımı