Kaymakam Adayları, PAÜ'de eğitim alıyor

108. Dönem Kaymakam Adayları, Teknokent ve Kalkınma Ajanslarının İşleyişi Hakkında Bilgilendirildi
2020-09-17 16:04:18

108. Dönem Kaymakam Adayları, Teknokent ve Kalkınma Ajanslarının İşleyişi Hakkında Bilgilendirildi

Mülkiye Müfettişi refakatinde staj gören 108. dönem kaymakam adayları, İçişleri Bakanlığı Mülkiye Başmüfettişi Ali Alper Orkun ile birlikte; Pamukkale Teknokent ve Güney Ege Kalkınma Ajansını (GEKA) ziyaret etti. Gerçekleştirilen ziyarette kaymakam adaylarına, kalkınma ajansları ile teknokentlerin yapısı ve faaliyetleri hakkında sunumlar gerçekleştirilerek bilgiler verildi.

İçişleri Bakanlığı Maliye Başmüfettişi Ali Alper Orkun ve kaymakam adaylarının Pamukkale Teknokent ve GEKA/’ya gerçekleştirdiği ziyarette; Pamukkale Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Necip Atar, Beyağaç İlçe Kaymakamı Burak Öz, GEKA Genel Sekreteri Özgür Akdoğan, Denizli Organize Sanayi Bölge Müdürü Ahmet Taş, Teknokent Genel Müdür Yardımcısı Mesut Aydınlı ile birlikte Pamukkale Teknokent Firma Yetkilileri de hazır bulundu.

Program çerçevesinde; yetki alanlarında, ortaya koyacakları çalışmalarla, Türkiye'nin gelecek vizyonuna katkıda bulunmaları beklenen kaymakam adaylarına: Kalkınma Ajansları ile Teknokentlerin yapısı ve faaliyetleri hakkında bilgi verildi. Programda ilk sunum GEKA Genel Sekreteri Özgür Akdoğan tarafından yapıldı. Kaymakam adaylarına Genel Sekreter Akdoğan tarafından Güney Ege Kalkınma Ajansının faaliyetleri ve hizmet alanları anlatıldı. Denizli Organize Sanayi Bölgesi (OSB) Müdürü Ahmet Taş ise katılımcılara OSB'lerin genel özelliklerini ve Denizli OSB’si hakkında bilgi verdi. Teknokentlerin yapısı ve faaliyetleri ise Pamukkale Teknokent kurumsal iletişim sorumlusu Abdulkadir Kodal tarafından anlatıldı.

Program çerçevesinde kaymakam adaylarına Kalkınma Ajansları, Teknokentler ve Organize Sanayi Bölgeleri gibi kuruluşlar hakkında bilgi verildi.

ETİKETLER :
Diğer EKONOMİ haberleri
SON HABERLER
E-Mail Bülten Kaydı
HABER ARŞİVİ
- -

Denizlininsesi.CoM
DENİZLİ GÜNDEM
Gündem
Asayiş
Son Dakika
Spor
EKONOMİ
DTO
DENİB
DESİAD
BASİAD
SİYASET
Ak PARTİ
CHP
MHP
Sivil Toplum Kuruluşları
EĞİTİM
PAÜ
Eğitim Haberleri
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
YAŞAM
Kültür - Sanat
Kitap
Sinemalar
Magazin
© 2020 DenizlininSesi.CoM
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Erten Medya Haber Yazılımı