BASKETBOL FEDERASYONUNUN İTİBARINI KORUDUK

Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket'te Asbaşkan Gökhan Gökşin, gündeme dair açıklamalarda bulundu. Gökşin ilk olarak 2020-2021 sezonunun tüm takımlara için hayırlı olsun diyerek," İnşallah zevkli, çekişmeli ama hepsinden önemlisi sağlıklı bir sezon olur"dedi.
2020-09-22 14:03:16

GÖKŞİN: 'TBF'NİN İTİBARINI KORUDUK...'


Merkezefendi Belediyesi Denizli Baskat Asbaşkanı Gökhan Gökşin, açıklamalarda bulundu


Yeni sezon öncesi hazırlıklarına tam gaz devam eden Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket'te Asbaşkan Gökhan Gökşin, gündeme dair açıklamalarda bulundu. Gökşin ilk olarak 2020-2021 sezonunun tüm takımlara için hayırlı olsun diyerek," İnşallah zevkli, çekişmeli ama hepsinden önemlisi sağlıklı bir sezon olur"dedi.


KARAR HAYIRLI OLSUN


Asbaşkan Gökhan Gökşin, Türkiye Basketbol Federasyonunun (TBF)  aldığı kararla Lokman Hekim Fethiye takımını süper lige alma kararı verdi diyerek,"  Alınan kararın Basketbol camiasına hayırlı olmasını diliyoruz. Geçen sezonlarda içeride ve dışarıda Fethiye takımına karşı başarılı sonuçlar almıştık. Seneye BSL'de kalmaları halinde tekrar kendileriyle karşılaşmak isteriz"dedi.


İTİBARLARINI KURTARDIK


Gökşin,  Merkezefendi Belediyesi Denizli Basket yönetimi olarak gururlu olduklarınıda söyleyerek," Sayemizde Avrupa'nın önde gelen Basketbol liglerinden olan BSL eksik takımla oynamayacak. Ligimizin ve Federasyonun itibar kaybına uğramasına engel olduk. Tekrar hepimize hayırlı olsun"diye konuştu.

ETİKETLER :
Diğer SPOR haberleri
SON HABERLER
E-Mail Bülten Kaydı
HABER ARŞİVİ
- -

Denizlininsesi.CoM
DENİZLİ GÜNDEM
Gündem
Asayiş
Son Dakika
Spor
EKONOMİ
DTO
DENİB
DESİAD
BASİAD
SİYASET
Ak PARTİ
CHP
MHP
Sivil Toplum Kuruluşları
EĞİTİM
PAÜ
Eğitim Haberleri
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
YAŞAM
Kültür - Sanat
Kitap
Sinemalar
Magazin
© 2021 DenizlininSesi.CoM
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Erten Medya Haber Yazılımı