DENİZLİSPOR YÖNETİMİ: BIÇAK KEMİĞE DAYANDI

Yukatel Denizlispor Başkanı Ali Çetin ve yönetim kurulu bugün yaptığı basın toplantısında "Bıçak kemiğe dayandı. İçeriden dışarıdan saldırı var, hakaret var. Ama kimse maddi manevi destek vermiyor. Taliplisi varsa buyursun gelsin" dedi.
2021-01-11 21:30:15

Denizlispor Başkanı Ali Çetin ve yönetim kurulu bugün yaptığı basın toplantısında "Bıçak kemiğe dayandı. İçerden dışardan saldırı var hakaret var ama kimse maddi manevi destek vermiyor. Taliplisi varsa buyursun gelsin" dedi.

 

Yukatel Denizlispor Kulübü Başkanı Ali Çetin yaptığı konuşmada; moral bozukluğu, isteksizlik ve kırılan güven ile geleceği rahat görememe  havası sergiledi. Başkan Çetin " Verilen sözler yerine gelmiyor. Sadece Büyükşehir belediye Başkanımız Osman Zolan'ın desteği ile bu işler olmaz. sanayicisi, taraftarı, işadamıyla hep birlikte olmalıyız. Bu kentin bir vizyonu var. Denizlispor, Denizli adını en iyi şekilde tanıtan bir malzeme. Başarıları ile sevinip, yenilgisi ile hepimiz üzülüyoruz. Herkesin bir katkı payı var ancak  başarısız olması için çalışanlar, yenilince sevinenler var. Bu takımın 450 Bin TL günlük masrafı var, dayanılır mı buna. Destek istediğimizde, destek sözünü verenler ortada yok. Zor günler geçiriyoruz ama hala ayaktayız' dedi.

 

Federasyondan sadece 23 milyon alabildiklerini belirten Başkan Çetin, kulübün şimdiye kadar 27 milyon gideri olduğunu ve bu aradaki farkı yönetimin karşıladığını, transfer yasağını da kendi güçleriyle ortadan kaldırdıklarını dile getirdi. Şu an 4 transfer görüşmeleri olduğunu ve en az 6 veya 7 transfer yapılması gerektiğini belirtti.

 

Başkan Çetin, taşıdıkları bu bayrağı daha ileriye götürebileceğini inanan bir yönetim gelise görevi hemen bırakabileceklerini, genel kurul kararı da alabileceklerini ancak talipli çıkmaz ise kayyuma gidilebiceğini belirtti. Ayrıca yönetimi bıraksalarda her türlü desteği sağlayacaklarını dile getirdi.

 

Başkan Çetin ''Bıçak sırtındayız, bıçak kemiğe dayandı. Başkan Zolan 3 milyon 500 bin tl destek çıkacak ve futbolculara olan acil ödemeleri gerçekleştireceğiz ama bundan sonrası için ne yapacağız onu da bilmiyoruz.'' dedi. 

ETİKETLER :
Diğer SPOR haberleri
SON HABERLER
E-Mail Bülten Kaydı
HABER ARŞİVİ
- -

Denizlininsesi.CoM
DENİZLİ GÜNDEM
Gündem
Asayiş
Son Dakika
Spor
EKONOMİ
DTO
DENİB
DESİAD
BASİAD
SİYASET
Ak PARTİ
CHP
MHP
Sivil Toplum Kuruluşları
EĞİTİM
PAÜ
Eğitim Haberleri
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
YAŞAM
Kültür - Sanat
Kitap
Sinemalar
Magazin
© 2021 DenizlininSesi.CoM
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Erten Medya Haber Yazılımı