MİLLİ TAKIMA EN ÇOK BİSİKLETÇİ, DENİZLİ'DEN GİTTİ

Denizli’de NF Kimya Bisiklet Takımı milli takım kampına 8 sporcu gönderdi. Denizli ekibi kampa en fazla sporcu veren kulüp oldu.
2021-01-12 15:48:14

Milli takıma en çok bisikletçiyi Denizli verdi


Denizli’de NF Kimya Bisiklet Takımı milli takım kampına 8 sporcu gönderdi. Denizli ekibi kampa en fazla sporcu veren kulüp oldu. 


Türkiye Bisiklet Federasyonunun 2021 faaliyet programında yer alan Milli Takım Hazırlık Kampına tüm kategorilerden 28 Bayan, 81 Erkek sporcu davet edildi. Kamp listesinde NF Kimya Bisiklet Takımı’ndan 8 Denizlili sporcu da yer aldı. 

2020 yılında, Yıldız A ve B kategorilerinde Türkiye Şampiyonu, U23 kategorisinde Türkiye ikincisi, Gençlerde Türkiye dördüncüsü, Büyüklerde ise Türkiye altıncısı olarak büyük başarı gösteren NF Kimya Bisiklet Takımı sporcuları 8 kişiyle kamp listesinin başında yer aldı. 

Büyüklerde Emin Koçan, Gençlerde Mustafa Tekin, Velican Pişken, 15-16 yaş Yıldız A kategorisinde Musab Arabacı, Berkant Taşçı ve Said Mirza Erken davet edilen sporcular arasında yer almayı başardı. 

Denizlili Milli bisikletçiler Mehmet Erken ve Süleyman Urcu üniversite eğitimlerinden dolayı kampa katılmadı.  Bisiklet Sezonu 22 Ocakta Alanya’da yapılacak yarışlarla başlıyor.

ETİKETLER :
Diğer SPOR haberleri
SON HABERLER
E-Mail Bülten Kaydı
HABER ARŞİVİ
- -

Denizlininsesi.CoM
DENİZLİ GÜNDEM
Gündem
Asayiş
Son Dakika
Spor
EKONOMİ
DTO
DENİB
DESİAD
BASİAD
SİYASET
Ak PARTİ
CHP
MHP
Sivil Toplum Kuruluşları
EĞİTİM
PAÜ
Eğitim Haberleri
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
YAŞAM
Kültür - Sanat
Kitap
Sinemalar
Magazin
© 2021 DenizlininSesi.CoM
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Erten Medya Haber Yazılımı