BAKAN SELÇUK, BİRLİKTE 23 GÜN ETKİNLİĞİNİ TANITTI

Eğitim Bakan Ziya Selçuk yarıyıl zilini çaldı. Bunun ardından 81 ilden öğrencilerin katılımıyla 'Birlikte 23 Gün' etkinlik çalışmasının tanıtımını gerçekleştirdi.
2021-01-22 16:09:18

Eğitim Bakan Ziya Selçuk yarıyıl zilini çaldı. Bunun ardından 81 ilden öğrencilerin katılımıyla 'Birlikte 23 Gün' etkinlik çalışmasının tanıtımını gerçekleştirdi.

Bakan Selçuk, öğrencilere ''Azimli ve istikrarlı olun. Resim, yemek veya bir yazıyı kaleme alın. Bunlar size iyi gelecek.'' dedi. Devamında ise şunlar ekledi; '' Bizde sizler için 23 gün etkinlikleri hazırladık. Harf, sayı, renk gibi kavramlara farklı açıdan bakmanızı sağlayacağız. Bulmaca, origami, sudoku gibi etkinliklerimiz var. Her eğitim düzeyine göre etkinliklerimiz var. Yani ilkokul, ortaokul ve lise öğrencilerimiz için ayrı ayrı tatil etkinlikleri takvimi hazırladık.''

Tatilde olsa birlikteyiz diyen Bakan Selçuk, gün gün etkinlik programın açıklanacağını ve öğrencilerin hangi kategori ilgisini çekiyorsa ona katılım sağlamalarını dile getirdi. Canlı bağlantı esnasında öğrencilerle de konuştu.

Bakan Selçuk '' Bu zor dönemdeki çabalarından dolayı öğrencilerimize, öğretmenlerimize ve ailelerimize teşekkür ederiz.'' dedi. 2. yarıyılda yüzyüze eğitime geçebilme dileklerini iletti. 

Kaynak:https://twitter.com/tcmeb/status/1352529173462585344

ETİKETLER :
Diğer EĞİTİM haberleri
SON HABERLER
E-Mail Bülten Kaydı
HABER ARŞİVİ
- -

Denizlininsesi.CoM
DENİZLİ GÜNDEM
Gündem
Asayiş
Son Dakika
Spor
EKONOMİ
DTO
DENİB
DESİAD
BASİAD
SİYASET
Ak PARTİ
CHP
MHP
Sivil Toplum Kuruluşları
EĞİTİM
PAÜ
Eğitim Haberleri
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
YAŞAM
Kültür - Sanat
Kitap
Sinemalar
Magazin
© 2021 DenizlininSesi.CoM
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Erten Medya Haber Yazılımı