DGC, DENTAL REZİDANS’LA PROTOKOL İMZALADI

Denizli gazeteciler Cemiyeti Başkanı Muhammet Karaçay ile Dental Rezidans Ağız ve Diş Sağlığı Anonim Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Diş Hekimi Mustafa Özcan arasında protokol imzalandı.
2021-01-25 23:25:57

DGC, DENTAL REZİDANS’LA PROTOKOL İMZALADI

Denizli gazeteciler Cemiyeti Başkanı Muhammet Karaçay ile Dental Rezidans Ağız ve Diş Sağlığı Anonim Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Diş Hekimi Mustafa Özcan arasında protokol imzalandı. Denizli Gazeteciler Cemiyeti üyelerinin yararlanabileceği bu protokol DENTAL Rezidans Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bayramyeri Şubesi’nde geçerli olacaktır.

Ağız ve Diş sağlığının öneminden bahseden Diş Hekimi Mustafa Özcan, Denizli Gazeteciler Cemiyeti üyelerinin ağız ve diş sağlığına katkıda bulunmaktan mutluluk duyacaklarını söyledi. Protokolün detaylarını cemiyetten öğrenebileceklerini belirten Diş hekimi Özcan, “Sağlık ağızda başlar, lütfen ağız ve diş sağlığınızı ihmal etmeyin sağlıklı günler dilerim” dedi. 

Denizli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Muhammet Karaçay çağımızda ağız ve diş sağlığının önemli olduğunu belirterek, “Dental Rezidans’la imzaladığımız tedavi muayene protokolü ile meslektaşlarımızın diş sağlığı Dental Rezidans’a emanettir. Üyelerimiz Türk Diş Hekimleri Birliği’nin asgari ücret tablosu üzerinden indirimli hizmet alacaktır. Dental Rezidans ‘a teşekkür ederim” diye konuştu.  

Denizli Gazeteciler Cemiyeti ve Dental Rezidans Özel Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Bayramyeri Şubesi’nin protokol imzasına Yönetim Kurulu Başkanı Diş Hekimi Mustafa Özcan, Denizli Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Muhammet Karaçay, Denizli Gazeteciler Cemiyeti Başkan Yardımcısı Hacı Selamoğlu katıldı.

ETİKETLER :
Diğer GÜNDEM haberleri
SON HABERLER
E-Mail Bülten Kaydı
HABER ARŞİVİ
- -

Denizlininsesi.CoM
DENİZLİ GÜNDEM
Gündem
Asayiş
Son Dakika
Spor
EKONOMİ
DTO
DENİB
DESİAD
BASİAD
SİYASET
Ak PARTİ
CHP
MHP
Sivil Toplum Kuruluşları
EĞİTİM
PAÜ
Eğitim Haberleri
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
YAŞAM
Kültür - Sanat
Kitap
Sinemalar
Magazin
© 2021 DenizlininSesi.CoM
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Erten Medya Haber Yazılımı