Hasan Köseleci OSB'yi Ziyaret Etti

Arbiogaz Çevre Teknolojileri A.Ş. Genel Müdür Yardımcısı Çevre Mühendisi Hasan KÖSELECİ Denizli'yi ziyaret etti.
2021-02-24 14:42:05

Son yıllarda sanayileşmenin ve çalışan sayısının artması, mevcut su kaynaklarının hızla tükenmesine ve kirlenmesine sebep olmaktadır. Bu durumun, ilerleyen dönemlerde su kıtlığına neden olacağı kaçınılmazdır.


       Gelişen sanayi ve üretim ile birlikte kullanılan su miktarının artması,  mevcut su kaynaklarındaki azalma, suyun geri kazanılmasını daha önemli kıldığından, Merkezi Atıksu Arıtma Tesisimizden arıtılarak alıcı ortam olan kuru dere yatağına deşarj edilen arıtılmış atıksuyun ileri arıtma teknikleriyle arıtılarak tekrar kullanılması ile ilgili çalışmaların yapılması amacıyla Arbiogaz Çevre Teknolojileri İnşaat San. ve Tic. A.Ş. firması Genel Müdür Yardımcısı Çevre Müh. Hasan KÖSELECİ, Yönetim Kurulu Başkan Vekilimiz Necip FİLİZ,  Bölge Müdürümüz Ahmet TAŞ, Bölge Müdür Yardımcısı Hulusi KÖSEOĞLU, Arıtma Tesisi Müdürümüz Çevre Yük. Müh. İbrahim EREŞME, Kimyager Ömer İlker DOĞRUL ile DOSTEK Kolejimiz öğretmenleri Süleyman TEPELİ, Ayşegül Tan ÜSTEL, Nurten PEKER, Aysel ÖZGÖREN’in katıldığı bilgilendirme toplantısı düzenlenmiştir.


       Toplantıda, yeni teknolojik arıtma tesisi planlanması ve buradan çıkan arıtılmış atıksuyun ileri arıtma yöntemleri ile isteğe bağlı olarak işletmelerde tekrar kullanımı, tarımda sulama ve içme suyu olarak geri kazanılması hakkında Hasan KÖSELECİ tarafından bilgilendirme yapılmıştır. Toplantıda yeni kurulacak arıtma tesisinin, tasarımı, işleyişi ve ilk yatırım bedeli ile ileri arıtma teknolojilerinin uygulanabilirliği ve avantajları üzerinde soru cevap şeklinde tartışılmıştır.


       Denizli OSB Müdürlüğü olarak amacımız doğrultusunda, mevcut doğal kaynakların korunması, temiz bir çevre ve sıfır deşarj hedeflerimiz arasındadır.

ETİKETLER : #osb #denizliosb #arbiogaz
Diğer OSB haberleri
SON HABERLER
E-Mail Bülten Kaydı
HABER ARŞİVİ
- -

Denizlininsesi.CoM
DENİZLİ GÜNDEM
Gündem
Asayiş
Son Dakika
Spor
EKONOMİ
DTO
DENİB
DESİAD
BASİAD
SİYASET
Ak PARTİ
CHP
MHP
Sivil Toplum Kuruluşları
EĞİTİM
PAÜ
Eğitim Haberleri
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
YAŞAM
Kültür - Sanat
Kitap
Sinemalar
Magazin
© 2021 DenizlininSesi.CoM
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Erten Medya Haber Yazılımı