ÇİVRİL IŞIKLI MİLLET BAHÇESİ İÇİN İHALE ZAMANI

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Denizli'nin Çivril ilçesinde yapılacak olan Millet Bahçesi projesinin ihalesi 14 Nisan 2021 tarihinde yapılacak.
2021-03-01 20:00:12
Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Denizli'nin Çivril ilçesinde yapılacak olan Millet Bahçesi projesinin ihalesi 14 Nisan 2021 tarihinde yapılacak.
 
HABER MERKEZİ
Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ) Denizli'nin Çivril ilçesinde yapacağı yeni projenin ihale tarihini açıkladı.  Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından Denizli'nin Çivril ilçesinde yapılacak olan Millet bahçesi projesinin ihalesi 14 Nisan 2021 tarihinde yapılacak. Sit alanı içinde yer alan doğa harikası Işıklı Gölü'nde Millet Bahçesi hayata geçirilecek. Su aynası ile birlikte 70 bin metre kare alan üzerine yapılacak olan Millet Bahçesi'nde Çocuk oyun alanları, tarihi tanıtım alanları, piknik alanları, cam köprü, kano kiralama alanları, manzara terası, millet kıraathanesi, ahşap teras, piknik alanları, kameriye alanı ve  kamp alanları yer alacak. Bunun yanında Çivril Belediyesi'nin girişimleri ile Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi Başkanlığı tarafından yapılacak ihale kapsamında  Işıklı Gölü etrafından önemli bir peyzaj düzenlemesi ve bisiklet yolları yapılacak.  
 
Proje hakkında konuşan Çivril Belediye Başkanı Niyazi Vural,"Bu projenin hayata geçirilmesinde başta Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum olmak üzere  Denizli Milletvekilimiz ve AK Parti Grup Başkanvekilimiz Sayın Cahit Özkan’a, Denizli Milletvekillerimiz Sayın Şahin Tin’e, Nilgün Ök’e ve Ahmet Yıldız’a, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Osman Zolan’a teşekkür ederim. Işıklı Gölü Millet Bahçesi projesi Çivril’imize şimdiden hayırlı olsun." şeklinde konuştu.
ETİKETLER : #çivrilhaberleri #çivrilışıklımilletbahçesi #denizliihaleleri
Diğer ÇİVRİL haberleri
SON HABERLER
E-Mail Bülten Kaydı
HABER ARŞİVİ
- -

Denizlininsesi.CoM
DENİZLİ GÜNDEM
Gündem
Asayiş
Son Dakika
Spor
EKONOMİ
DTO
DENİB
DESİAD
BASİAD
SİYASET
Ak PARTİ
CHP
MHP
Sivil Toplum Kuruluşları
EĞİTİM
PAÜ
Eğitim Haberleri
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
YAŞAM
Kültür - Sanat
Kitap
Sinemalar
Magazin
© 2021 DenizlininSesi.CoM
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Erten Medya Haber Yazılımı