Denizli'de 'Waffle' da Yeni Adres Çilek Waffle's

Denizli'de 'Waffle' de yeni adres Çilek Waffle's. Taptaze meyveleri, benmari usulü çikolataları, tazecik krepleri ve hızlı servisi ile sizlere eşsiz lezzetleri sunmak için bekliyor.
2021-04-04 22:26:28

Denizli'de 'Waffle' da yeni adres Çilek Waffle's. Taptaze meyveleri, benmari usulü çikolataları, tazecik krepleri ve hızlı servisi ile sizlere eşsiz lezzetleri sunmak için bekliyor. İsterseniz 'Yemek Sepeti ve Getir' uygulamalarıyla paket sevis, istersenizde yerinde yeme şansınızla beraber; sıcak, güleryüzlü ve samimi ekibiyle bu eşsiz lezzeti tatmaya siz waffle severleri bekliyor.

Çilek Waffle's Ailesi 1998'den beri aramızda olup, ilk kafe-çaycı sistemiyle faaliyet göstermiştir. 2017 yılında Face-Food adı altında döner, tost çeşitleri, waffle seçenekleriyle hizmet verirken, yoğun müşteri talebi üzerine 4 ay önce tamamen waffle üzerine yoğunlaşıldı ve şu anki Çilek Waffle's adını aldı.

Siz waffle sevenleri taptaze waffle sunabilmek için Almanya'dan getirttikleri özel döküm makina ile hizmet vermektedirler. Bu makina sayesinde, 4 dakika gibi kısa sürede pişen krepler ve çok özel tarifleri ile yaptıkları waffleları sizlere sunuyorlar.

Her waffle hamuru sipariş geldiği anda pişiyor ve meyvelerde sipariş geldiği anda hazırlanıyor. Bu sayede taptaze meyveler ile sıcacık kreplerin buluşmasını, benmari usulü çikolatalarla  beraber,  çeşit çeşit yan ürünleriyle birlikte bu eşsiz lezzetin tadını çıkarabilirsiniz.


ETİKETLER : denizli denizlihaberleri denizlininsesi haberci20 pamukkale merkezefendi denizlibüyükşehir paü denizlispor dto
Diğer MAGAZİN haberleri