BAŞKAN KEPENEK, BAŞKAN ATLI'YI AĞIRLADI

Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı’yı ağırladı ve Honaz Belediyesi’nin önemli projelerini anlattı. Honaz’da yapılan projeler hakkında fikir alışverişinde bulunan başkanlar, dayanışma örneği gösterdi.
2021-06-23 23:42:57

Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı’yı ağırladı ve Honaz Belediyesi’nin önemli projelerini anlattı. Honaz’da yapılan projeler hakkında fikir alışverişinde bulunan başkanlar, dayanışma örneği gösterdi.

Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı’yı ağırladı. Honaz İlçesi’nde bir araya gelen iki başkan ilk olarak Honaz Belediyesi tarafından yapımı devam eden ve sona gelinen Honaz Belediyesi Kapalı Pazaryerini inceledi. İlçe için önemli olan Honaz Kapalı Pazaryeri inşaat alanını inceleyen Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek, proje ve yapılan çalışma hakkında Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı’ya bilgi verdi.

Başkanlar daha sonra Honaz Belediyesi’nin en önemli projelerinden biri olan ve Akdeniz Belediyeler Birliği tarafından bu yıl altıncısı düzenlenen Akdeniz Belediyecilik Proje Yarışması’nda Çevre Koruma ve Altyapı Çalışmaları kategorisinde birincilik ödülünü alan Honaz Belediyesi Yerel Tohum Merkezini ziyaret etti. Ziyarette başkanlar uzmanlardan bu yıl ki ürün üretimi ve hasadı konusunda bilgi aldı. Başkan Kepenek ve Atlı, ata tohumlarının gelecek kuşaklara aktarılması, genetiği oynanmamış tohum ve ürünlerin üretiminin önemine dikkat çekti. Ziyaretlerin ardından başkanlar makama geçti ve projeler hakkında fikir alışverişinde bulundu.

Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek ziyaretinden dolayı Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı’ya teşekkür ederken, belediyeler arasındaki iş ve güç birliğinin önemine vurgu yaptı. Babadağ Belediye Başkanı Ali Atlı’da, misafirperverliğinden dolayı Honaz Belediye Başkanı Yüksel Kepenek’e teşekkür ederek, Honaz Belediyesi’nin projelerinin dikkat çekici olduğuna vurgu yaptı.

ETİKETLER : denizli denizlihaberleri denizlininsesi haberci20 pamukkale merkezefendi denizlibüyükşehir paü denizlispor dto denizlisiyaset
Diğer HONAZ haberleri
SON HABERLER
E-Mail Bülten Kaydı
HABER ARŞİVİ
- -

Denizlininsesi.CoM
DENİZLİ GÜNDEM
Gündem
Asayiş
Son Dakika
Spor
EKONOMİ
DTO
DENİB
DESİAD
BASİAD
SİYASET
Ak PARTİ
CHP
MHP
Sivil Toplum Kuruluşları
EĞİTİM
PAÜ
Eğitim Haberleri
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
YAŞAM
Kültür - Sanat
Kitap
Sinemalar
Magazin
© 2021 DenizlininSesi.CoM
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Erten Medya Haber Yazılımı