DENİZLİ'DE KABUS DOLU ANLAR

Denizli belki de eşine az rastlanır bir doğa olayı ile karşı karşıya geldi. Güne güneşli ve açık bir havada başlayan Denizli akşama doğru aniden bastıran toz fırtınası ile neye uğradığını şaşırdı.
2021-06-24 00:11:48

Denizli belki de eşine az rastlanır bir doğa olayı ile karşı karşıya geldi. Güne güneşli ve açık bir havada başlayan Denizli akşama doğru aniden bastıran toz fırtınası ile neye uğradığını şaşırdı. 8 dakika süren toz fırtınası hayatını olumsuz yönde etkiledi. Toz fırtınası görüş mesafesini adeta bir ara sıfıra indirdi. Bu duruma hazırlıksız yakalanan sürücüler araçlarını uygun bir noktaya çekip durmak zorunda kaldı. Toz fırtınası ile birlikte Bağbaşı Mahallesinde elektrik telleri koptu, elektrikler kesildi. Yenişehir Mahallesinde ağaçlar devrildi.

Bozburun Mahallesinde yol kenarında bulunan bazı totemler devrildi. Kervansaray Mahallesinde bir ağaç otomobilin üzerine düştü bir kişi yaralandı. Bir AVM’de bulunan iş yerinin totemi park halindeki 7 aracın üzerine devrildi. Araçlardan biri hurdaya dönerken o anda totemin düştüğü alanda kimsenin olmaması olabilecek bir faciayı önledi.  Karaman Mahallesinde ağaç otomobilin üzerine devrildi.

Sırakapılar Mahallesinde bir apartmanın çatısı uçtu. Meska Evlerinde baca kapağı yerinden uçtu iki araç hasar gördü. Güney İlçesinde bir ahırın çatısı çöktü. Fırtına bir çok balkonun perdesini de yerinden söktü, masa sandalyeyi uçurdu. 8 dakika süren toz fırtınası daha sonra yerini yağmura bıraktı. Hemen ardından güneş yüzünü gösterdi. Gökkuşağı oluştu. Gökyüzünü bir ara kızıl renk hakim kıldı. Gökkuşağı ile birlikte muazzam bir görüntü ortaya çıktı. Yaşanan bu doğa olayı birçok vatandaşı hayretler içerisinde bırakmaya yetti.
OBJEKTİF20

ETİKETLER : denizli denizlihaberleri denizlininsesi haberci20 pamukkale merkezefendi denizlibüyükşehir paü denizlispor dto
Diğer GÜNDEM haberleri
SON HABERLER
E-Mail Bülten Kaydı
HABER ARŞİVİ
- -

Denizlininsesi.CoM
DENİZLİ GÜNDEM
Gündem
Asayiş
Son Dakika
Spor
EKONOMİ
DTO
DENİB
DESİAD
BASİAD
SİYASET
Ak PARTİ
CHP
MHP
Sivil Toplum Kuruluşları
EĞİTİM
PAÜ
Eğitim Haberleri
A.Ö.L.
Eğitim Portalı
YAŞAM
Kültür - Sanat
Kitap
Sinemalar
Magazin
© 2021 DenizlininSesi.CoM
5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu'na uygun olarak haberler yayınlanmaktadır.
Sitede bulunan meteryallerin izinsiz kullanılması yasaktır.
Erten Medya Haber Yazılımı